[Wii] New Super Mario Bros

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
maximo
Posty: 290
Rejestracja: 27 mar 2010, o 16:45
Grupa: freelancer

Re: [Wii] New Super Mario Bros

Postautor: maximo » 12 sie 2010, o 10:47

W porozumieniu z naszymi rosyjskimi i ukraińskimi technikami, udało mi się w końcu pozyskać narzędzia do projektu New Super Mario Bros wii. Z pomocą posłużyli mi koledzy z grupy - dualschock, którzy wykonali również ten sam projekt co i ja:) Zawartość 4 plików znajdujących się w pliku Font, czyli; message font, menu font, picture font oraz number font, została w końcu rozpracowana.
Podziękowania należą się dla - Anton oraz dnd1. Do gry dorobiłem w końcu polskie znaki, użytkownik - leander stworzył dla gry stosowną łatkę wraz z programem - Riivolution dzięki której, gra może być uruchamiana na nieprzerobionej konsoli wii. W paczce dostarczone są dwie łatki - jedna w PPF oraz druga dla tych, którzy będą mieli zamiar uruchomić grę na nieprzerobionej konsoli.

Obrazek

Awatar użytkownika
Ink
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2010, o 00:35

Re: [Wii] New Super Mario Bros

Postautor: Ink » 22 gru 2010, o 15:57

Jedna uwaga. "Trzymaj Remota w pozycji horyzontalnej" 0_o To tak jakby w krzyżówce zamiast "pionowo" i "poziomo" wpisać "horyzontalnie" i "wertykalnie". Jedynym słusznym tłumaczeniem w tej sytuacji jest "trzymaj ....[pomijam kwestię nazwania kontrolera;)] poziomo"

Za to bardzo mi się podoba "pacnij z główki w bloczek":)

pozdrawiam.

Awatar użytkownika
maximo
Posty: 290
Rejestracja: 27 mar 2010, o 16:45
Grupa: freelancer

Re: [Wii] New Super Mario Bros

Postautor: maximo » 23 gru 2010, o 22:10

Ink- doskonale rozumiem, tylko gdybym to miał wpisywać słowo po słowie od każdego, to tłumaczenie zajęłoby mi około 2 lat:) Trzymaj Wiilota w pozycji horyzontalnej jest prawidłowym tłumaczeniem. Finalna i ostateczna aktualizacja do NSMB jest już zakończona.

Wprowadzono:

* Poprawkę menu głównego
* Korekty stylistyczne
* Wyeliminowano resztę błędów
* Przetłumaczono Home-Menu

Kolejnych aktualizacji nie będzie. W dalszym ciągu jedna bitmapa żle się wyświetla, ale niestety nie mam już na to wpływu. Spolszczenie można pobierać stąd - http://www.mediafire.com/?qf3sr9bag98dgj2

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [Wii] New Super Mario Bros

Postautor: Manuel Czaszka » 23 gru 2010, o 22:41

Ink- doskonale rozumiem, tylko gdybym to miał wpisywać słowo po słowie od każdego, to tłumaczenie zajęłoby mi około 2 lat:)
Wyjaśni mi ktoś to zdanie?
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
maximo
Posty: 290
Rejestracja: 27 mar 2010, o 16:45
Grupa: freelancer

Re: [Wii] New Super Mario Bros

Postautor: maximo » 16 sty 2011, o 18:01

Aaa.. właśnie! Spolszczenie jest dostosowane dla oryginalnej gry NSMB na konsolę wii - w wersji Pal. I prawdopodobnie nie potrzeba już instalować Iosów. Wystarczy zrzucić obraz gry na komputer i zainstalować spolszczenie. Niestety, nie brałem pod uwagę innych wersji NSMB, które znajdują się na internecie, także pozostaje zaopatrzyć się w odpowiednią wersję. Dziękuję za uwagę.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Fred31 i 1 gość