lolo99

O nas.
Awatar użytkownika
lolo99
Posty: 4
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 18:20

lolo99

Postautor: lolo99 » 5 wrz 2008, o 18:41

Cześć

Po namowach znajomego, postanowiłem dołączyć do forum. : )

Jestem Karol. Z szeroko pojętą 'sceną grową' spotkałem się już dobre -naście lat temu. Automaty, C64, Amiga, Secret Service, etc. - każdy wie o co chodzi. :)
Później nadszedł czas PSXa i moje pierwsze spotkanie z jRPG, fascynacja Japonią, próby językowe, anime, itd. itd..
Koniec końców zagrałem w dosyć sporą liczbę różnorakich szpili. Od zawsze jednak dużym szacunkiem dażyłem serię FF. Skończyłem wszystkie części i utonąłem w świecie FFXI. W które to grywam już od dwóch lat.

Generalnie myślę że mogę mieć jakieś tam swoje zdanie na co po niektóre tematy i wydaję mi się że spojrzenie na gry - czy też ich tłumacznie - z 'tej drugiej' strony będzie całkiem interesujące. Dlatego tu jestem. : )

Miło Was wszystkich poznać. Pozdrawiam serdecznie. :)

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: lolo99

Postautor: bemberg » 5 wrz 2008, o 18:55

Bardzo się cieszę, że interesujesz się jRPGami, bo głownie te gry bywają tłumaczone :) Zwłaszcza seria Final Fantasy, której gry są wciąż tłumaczone... Nieoceniona będzie Twoja pomoc przy kwestiach językowych (a może też zainteresujesz się tłumaczeniami od strony technicznej)?

Witamy na naszym forum! Liczę także na uwagi i sugestie z Twojej strony dotyczące zarówno samego forum jak i strony.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: lolo99

Postautor: Berion » 12 wrz 2008, o 19:15

Secret Service... ja zawsze wolałem Top Secret. ;P

Witamy 'old boya'.
~ Primum non nocere ~


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości