Witajcie!!

O nas.
saygon
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2011, o 10:48
Kontakt:

Witajcie!!

Postautor: saygon » 29 sty 2011, o 12:05

Dlaczego tu jestem, dlaczego zarejestrowałem się? Dlatego że jestem graczem, a graczy takich jak ja jest wielu, i wielu ubolewało nad tym że nie może zrozumieć, ja do pewnego czasu te też byłem w takiej sytuacji. Nauka języka niesie za sobą wiele plusów, chociażby to że zrozumie się w co się gra.

Ale dlaczego tu jestem? Dlatego że chciałbym pomagać graczom rozumieć ich ulubione gry, ale niestety w robieniu spolszczeń jestem kompletnie zielony, tak więc liczę na waszą pomoc, i proszę o waszą pomoc w nauce robienia spolszczeń, wiem że robienie spolszczeń o bardzo ogólne stwierdzenie, wiem że jedno się robi tak, a drugie robi się tak, mimo wszystko, wy wiecie co na czym się opiera, który rodzaj jest prostszy a który trudniejszy.

Pozdrawiam Was, i mam nadzieję że podołam wyzwaniom jakie na mnie czyhają :) Mam nadzieję również nie pozostawicie mnie samemu sobie.

O sobie:
Imię: Marcin
Wiek: 21 lat
Zainteresowania: Dobra książka, Systemy Operacyjne, Muzyka, Dobry Film, Gry, Modelowanie 3D,

Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: Witajcie!!

Postautor: Johnny » 29 sty 2011, o 12:14

Witaj, saygon

Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Zastanawia mnie od jakiej gry chciałbyś zacząć swoją przygodę ze spolszczeniami. A jeśli jeszcze się nad tym nie zastanawiałeś, to może chociaż podaj konsolę, na której gierczysz.

Zapraszam Cię też do shoutboksa - to tam najwięcej się dzieje.
Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.

saygon
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2011, o 10:48
Kontakt:

Re: Witajcie!!

Postautor: saygon » 29 sty 2011, o 14:07

Na początek myślę że od czegoś prostego, gram na emulatorze gba, swego czasu grałem w Final Fantasy 1 i 2, Baldurs Gate_- Dark Alliance, Need For Speed Porsche Unleashed, TMNT i Spyro, wszystko po angielsku, a najmniej tekstu było w NFS, tak więc myślę że na początek, jako pierwszy krok, ten tytuł był by dobrym wyborem. Jak myślisz?

Oczywiście skorzystam z Twojego zaproszenia.

Awatar użytkownika
Shorty
Posty: 170
Rejestracja: 12 sie 2010, o 22:52
Grupa: Samotny wilk
Kontakt:

Re: Witajcie!!

Postautor: Shorty » 29 sty 2011, o 23:31

Witaj, mógłbyś mi pomóc z Baldur's Gate - Dark Alliance, bo każda osoba do pomocy się przyda. : )
"Jak dobrze wiesz szaleństwo jest jak grawitacja. Wystarczy lekko pchnąć... "
~Joker


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości