Prośba o tłumaczenie Star Wars:The Old Republic

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
SimekXX123
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2011, o 17:46

Prośba o tłumaczenie Star Wars:The Old Republic

Postautor: SimekXX123 » 13 sie 2011, o 17:51

Witam i pozdrawiam;PP

mam ogromną prośbe i jesli będzie trzeba wynagrodze waszą ciężką prace bardzo bym prosił o spolszczenie gry MMORPG która niebawem ma ujrzeć światło dzienne i zapowiada sie rewelacyjnie nazywa się Star Wars:The Old Republic. Gra w języku angielskim nie jest tak satysfakcjonująca i przyjemna jak w jezyku polskim. Poza tym jestem Polakiem i to zaszczyt grac w ojczystym języku bardzo proszę o pomoc i jesli trzeba z wielka chęcia tez pomoge jesli tylko bedę umiał jesli trzeba bedzie zapłace za to spolszczenie bardzo prosze o odpowiedź.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Witam mam prośbę

Postautor: Manuel Czaszka » 13 sie 2011, o 18:07

Gwarantuję Ci, że byś się nie wypłacił :P Nie ma co rzucać takimi "ofertami". Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to zapewne zrobi to gratis. Jak większość z nas to robi od wielu lat.

Wysłano z X10i z użyciem Tapatalk
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości