Tera Online KR

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
skut
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2011, o 00:12

Tera Online KR

Postautor: skut » 26 wrz 2011, o 00:27

Witam mam mały problem odnośnie tłumaczenia Koreańskiego klienta Tery Online... Oczywiście plik ze wszelkimi tekstami (UI/dialogi/etc.) jest w .DAT... Jakiemuś magikowi udało się to zrobić i przetłumaczył ten plik ale problem jest taki, że z każdym uaktualnieniem gry należy uaktualniać tłumaczenie a on zakończył prace i nie wyraża żadnej chęci aby podzielić się swoją wiedzą odnośnie metody dobrania się do tego pliku. Poświęciłem już na to trochę czasu i w dalszym ciągu nic. Podejrzewam jedynie, że znajduje się w nim pewien zbiór plików tekstowych i być może HTML.
Jeśli udało by się komuś ten plik rozpracować i podzielił by się ze mną tą wiedzą, to byłbym zobowiązany.

Co mogę dodać, to że gra została stworzona na Unreal Engine o ile to coś pomoże. Plik jest na 100% szyfrowany. Próbowałem różnych decrypterów ale też nic z tego nie wyszło.


Odnośnik do pliku:
http://www.fileserve.com/file/SXcHpXB/D ... _Final.rar

Ps. za komentarze typu otwórz w notatniku bądź allplayerze podziękuję...

twig

Re: Tera Online KR

Postautor: twig » 26 wrz 2011, o 08:46

Skoro to jest Unreal Engine to ten twój magik użył pewnie jednego z dostępnych internecie programów dedykowanych temu silnikowi.

skut
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2011, o 00:12

Re: Tera Online KR

Postautor: skut » 26 wrz 2011, o 20:07

Myślisz, że nie sprawdzałem? Nic się nie dało zrobić

twig

Re: Tera Online KR

Postautor: twig » 26 wrz 2011, o 20:19

Może opisz jakie programy sprawdzałeś i jakie były rezultaty. To z pewnością ułatwiłoby jakąkolwiek pomoc.


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości