Rashef

O nas.
Awatar użytkownika
Rashef
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:38

Rashef

Postautor: Rashef » 10 paź 2008, o 15:05

Witam. Jestem takim zwykłym człowieczkiem. Grami interesuję się od ładnych kilkunastu lat i w sumie zawsze interesował mnie proces ich tłumaczenia (zaczęło się od fanowskich tłumaczeń FF na Snes, a potem to już wciągnął mnie świat jRPG'owy). Obecnie zajmuję się studiowaniem fil. angielskiej i być może w przyszłości z nabytą wiedzą dostanę pracę w tym jakże barwnym sektorze elektronicznej rozgrywki w jakiejś ładnej firmie (patrzę na ciebie CDP ;p). Co jeszcze mogę dodać... hmm... w sumie sam nie wiem, ale możecie pytać śmiało ;].

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Rashef

Postautor: Norek » 10 paź 2008, o 15:38

Hejo!
Witam na pokładzie^^
Jakieś projekty na swoim koncie, nad czymś obecnie pracujesz?
Widziałem info na czacie, ale proszę żebyś tutaj coś więcej o swoim doświadczeniu napisał.
Gdzie studiujesz i na którym roku?
To tyle w kwestii przesłuchania z mojej strony :D
O/
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Rashef
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:38

Re: Rashef

Postautor: Rashef » 10 paź 2008, o 17:24

Hmm, zamierzam się zabrać za Soma Bringer ( sam czy z kimś, zależy jak i czy się porozumiem z tamtym kolegą co podał informacje w tamtym jednym wątku).
Doświadczenie... hmm, jeśli chodzi o Romhacking i ogólnie tłumaczenie gier to takowego nie posiadam (jeszcze). Ot taki żółtodziób ze mnie raczej w tych kwestiach, ale mam zamiar tym projektem udowodnić że taka osoba też może coś zdziałać mając odpowiednie narzędzia.
Studiuję w łodzi, rok pierwszy.


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość