[PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Blade1
Posty: 3
Rejestracja: 5 maja 2012, o 08:49

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Blade1 » 5 maja 2012, o 08:58

Witam

Zastanawiam się czy istniała by możliwość otrzymać spolszczenie niepełne? gdybyś je udostępnił na pewno znalazło by się wiele osób które by pomogły z testami (w końcu kilka lat się napalamy)

pozdrawiam

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: bemberg » 5 maja 2012, o 12:28

Już były takie przypadki, gdzie niepełne spolszczenie było udostępnione w celu przeprowadzenia dobrowolnych testów. Zawsze kończyło się tak samo - praktycznie żadnymi przesłanymi screenami a niepełne spolszczenie krążyło po sieci dając złą opinię o autorze.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 5 maja 2012, o 12:56

Zastanawiam się, czy istniałaby możliwość otrzymać spolszczenie niepełne?
Niestety, takiej prośby nie mogę spełnić, gdyż:
1) spolszczenie nie byłoby kompletne, przez co wiele rzeczy nie działałaby jak trzeba
2) mogą wystąpić błędy, które mogłyby uniemożliwić normalne działanie gry
3) jak sam bemberg napisał - to po prostu zwykła próba wyłudzenia, a w sieci zaraz zaroiłoby się od takiej "kopii" spolszczenia (efekt trollo-hien)
4) w planach mam przeprowadzenie beta-testów - jedna osoba będzie sprawdzać jeden element gry...

Co do prac... to mam dla was dobrą nowinę:
DZISIAJ ZAKOŃCZYŁEM TŁUMACZENIE I TRWA KOREKTA!!!
Obrazek

POSTĘP PRAC (stan na 05.05.2012):
* SCENKA FILMOWA (z Bloodem) = 50%
* Polska czcionka w grze = 0% [będzie]
* Menu główne (NOWA GRA, WCZYTAJ itp.) = 70%
* MENU KONFIGURACYJNE GRY = 100% [z czcionką PL]
* Menu podstawowe (w tym opcje) + przyciski = 100% [trwa korekta]
* Opisy przedmiotów, charakterystyk, towarów itp. = 100% [bez korekty]
* Dziennik pokładowy = 100% [bite 71 stron, bez korekty]
* DIALOGI = 100% [bez korekty]

Blade1
Posty: 3
Rejestracja: 5 maja 2012, o 08:49

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Blade1 » 5 maja 2012, o 14:45

Witam

Nie miałem zamiaru nikogo urazić ani nie miałem w planie niczego wyłudzać, źle zrozumieliście moje intencje. Nie zdawałem sobie również sprawy że częściowe spolszczenie może wpływać na złe funkcjonowanie całej gry.

pozdrawiam

P.S.
Jeżeli szukacie ludzi do testów to jestem do usług.

czaros
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2012, o 19:31

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: czaros » 14 maja 2012, o 19:37

Witam !

Mam pytanie odnośnie tego spolszczenia, a mianowicie, czy będzie ono działać na wersji 1.3 ?

CooperPL
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2012, o 11:04

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: CooperPL » 15 maja 2012, o 11:22

Witam. Otóż ciekawi mnie czy save z ENG wersji gry będą działać bezproblemowo z wersją spolszczoną.
Bo nie wiem czy zacząć grę dopiero gdy wyjdzie spolszczenie czy też mogę zacząć wcześniej.

Gdzie są umieszczane najświeższe informacje stanu spolszczenia? bo nie wiem gdzie zaglądać w momencie ukończenia spolszczenia lub też samej informacji.

Osobiście chciałbym podziękować osobom które pracują nad tym spolszczeniem i męczą się z tak dużą ilością tekstu gry. Życzę wytrwałości oraz sukcesu w ukończeniu spolszczenia.

Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 15 maja 2012, o 11:38

Mam pytanie odnośnie tego spolszczenia, a mianowicie, czy będzie ono działać na wersji 1.3 ?
Innej wersji (dla MULTI5: ENGLISH/GERMAN/FRENCH/SPANISH/ITALIAN) nie ma jak wersja 1.3.0 (i aktualizacji raczej nie będzie). Rosjanie mają jeszcze starsze wydanie gry - wersję v1.2.12
(...)Otóż ciekawi mnie czy save z ENG wersji gry będą działać bezproblemowo z wersją spolszczoną. Bo nie wiem czy zacząć grę dopiero gdy wyjdzie spolszczenie czy też mogę zacząć wcześniej.
Gdzie są umieszczane najświeższe informacje stanu spolszczenia? bo nie wiem gdzie zaglądać w momencie ukończenia spolszczenia lub też samej informacji.
Raczej to nie będzie zmartwieniem, bo spolszczenia nie ingeruje w kod gry a jedynie zmienia napisy tekstowe na język polski (testowane w 100%). A co do stanu projektu, to wielokrotnie przytaczałem w postach moją stronkę (http://www.yarex.republika.pl), na której zawsze jest podane, co i jak z AoP2. Spolszczenie jest obecnie w korekcie - zważywszy, że robią to dwie osoby a tekstu jest ponad miarę (jeśli ktoś jest chętny do pomocy, to zapraszam. Tylko od razu zaznaczam: Jeśli chcesz pomóc, to pomóż, a nie rezygnujesz po kilku dniach - i to bez odpowiedzi). Raczej podziękowania możesz składać mnie :D, bo w sumie to ja sam po roku wszystko ogarnąłem...

czaros
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2012, o 19:31

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: czaros » 15 maja 2012, o 15:07

ok to juz wszystko wiem :D

Hblejk
Posty: 19
Rejestracja: 2 maja 2012, o 11:39

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Hblejk » 18 maja 2012, o 13:14

Jak myslisz kiedy tak wystawisz spolszczenie??

Awatar użytkownika
Mardok124
Posty: 48
Rejestracja: 21 maja 2012, o 12:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Mardok124 » 21 maja 2012, o 12:09

Jak dobrze pójdzie to może za 2 miesiące wstawi spolszczenie


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość