[PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Hblejk
Posty: 19
Rejestracja: 2 maja 2012, o 11:39

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Hblejk » 26 maja 2012, o 14:49

Juz sie doczekac nie moge ... Mam nadzieje ze za niedlugo bedzie...

Awatar użytkownika
Mardok124
Posty: 48
Rejestracja: 21 maja 2012, o 12:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Mardok124 » 26 maja 2012, o 20:12

Ja to już czekam kiedy płytę z pudełka do napędu wrzucę i spolszczonko zarzucę.

Daw13Fazi
Posty: 1
Rejestracja: 8 cze 2012, o 12:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Daw13Fazi » 8 cze 2012, o 12:06

Czy ktoś z grupy tłumaczeniowej mógłby przedstawić jak idą prace? Pewnie fani gry będą chcieli wiedzieć ile czasu zostało do wydania spolszczenia.

Bart
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2012, o 05:56

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Bart » 13 cze 2012, o 15:13

Witam.
Też śledzę temat już od paru miesięcy i jak nie jeden z Was nie mogę się już doczekać.
Widzę że prace postępują, powoli ale idą do przodu.
Chwała ci YaReX za podjęty trud.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Mardok124
Posty: 48
Rejestracja: 21 maja 2012, o 12:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Mardok124 » 17 cze 2012, o 10:46

No właśnie chwała ci YaReX za te spolszczenie bo w końcu będę mógł zagrać w tą grę bo bez spolszczenia to jakoś nie idzie mi ta gra :) Czekamy z niecierpliwością

Hblejk
Posty: 19
Rejestracja: 2 maja 2012, o 11:39

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Hblejk » 17 cze 2012, o 14:11

Czekamy czekam i dziekujemy ale fajnie by bylo jakby sie odezwal jak ida prace bo juz nie moge sie doczekac:)

Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 17 cze 2012, o 19:24

Aktualnie jest "rozgryzana" polska czcionka, by widoczny był tekst, z całym wachlarzem naszego wspaniałego alfabetu. Jednak wciąż jest odczuwalny deficyt osób, którzy pracują nad korektą - mam pod sobą 2-3 osoby, a przydałoby się z dwa razy tyle (na razie sprawdzane są dłuższe teksty, bo krótkie liczą zaledwie po kilka linijek). Aktualny stan projektu jest nieustannie widoczny na stronie głównej mojej strony (i zapewne wielu jej nie pamięta, ech...): http://www.yarex.republika.pl
Jeśli ktoś bardzo wyczekuje tego spolszczenia, to musi jeszcze poczekać.
Przepraszam, ale robimy tyle, na ile stocznia (fabryka) pozwala...

Gregrom
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2012, o 16:26

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Gregrom » 20 cze 2012, o 21:42

Też już nie mogę się doczekać na polską wersję AOP2 :)

CooperPL
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2012, o 11:04

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: CooperPL » 25 cze 2012, o 10:54

moge tylko powiedzieć że prace idą w oszałamiająco szybkim tępie. Ciągle zaglądam na strone autora spolszczenia i aż przyjemnie się patrzy na szybki proces. Mam tylko nadzieje że spolszczenie pojawi się jeszcze w tym miesiącu choć wydaje mi sie że będzie on na początku Lipca (lub troszkę puzniej) ...Obym sie mylił.
Dziękuję autorowi spolszczenia jeszcze raz za wytrwałość (co wielu brakuje) i za czas spędząny przy tłumaczeniu.

Arigato gozaimasu

Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 25 cze 2012, o 21:21

No cóż, korekty spolszczenia idą ciągle do przodu i wkrótce wszyscy zainteresowani otrzymają możliwość zagrania w polską wersję - zważywszy, że załoga uległa nieco powiększeniu. Ale do rzeczy...
Ostatnio nawiązałem "współpracę" z pewnym gościem z zagranicy (przedstawił się jako Mao Xing Citao, o ile dobrze pamiętam... czy jakoś tak), który wykonał dla projektu fonty, jak sam przyznał, "nie z tej ziemi". Zapewnił mnie w 100 procentach, że nowe czcionki powinny Polakom przypaść do gustu, przez co o wiele lepiej zrozumieją, nie tylko fabułę, ale i skomplikowane dialogi. W ostatnim liście napisał, że zrobił "na szybkiego" 2-3 zrzuty ekranu i abym je od razu wrzucił na forum. Oto i one...
Załączniki
AoP2-1.jpg
AoP2-2.jpg
AoP2-3.jpg


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość