DeSmuME 3D???

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
anego
Posty: 21
Rejestracja: 11 mar 2009, o 14:26

DeSmuME 3D???

Postautor: anego » 2 maja 2012, o 07:24

Nie wiem w którym dziale oto zapytać więc wybaczcie, ale pisze tu. Chciałabym się dowiedzieć czy na DeSmuME można zagrać w gry 3D, jeśli tak to jak????

SirXan
Posty: 33
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 16:05

Re: DeSmuME 3D???

Postautor: SirXan » 3 maja 2012, o 08:13

Chodzi o konsola kieszonkowa 3DS ?
Prawdziwy i działający emulator 3DS jeszcze po prostu nie ma. Ale firma Nintendo jest w trudnej sytuacji jeśli chodzi o zyski i wydatki z sprzedaży 3DS. I dlatego będzie lepiej jeśli emulator 3DS nie będzie istniał przez najbliższe parę latach. Po to żeby piraci nie spowodowali niechcący jeszcze większe kłopoty finansowe u Nintendo. W końcu, piraci może nie są bogaci ale również są zbyt lekkomyślni żeby pomyśleli o konsekwencji działanie. Nie mówiąc o piraci którzy chcą zarabiać w nieuczciwy sposób. I nie chcę %#@!%#@ nowe zabezpieczone utrudniające uczciwe gracze, ani zrezygnowane projekty (np. Paper Mario 3DS). I nie mówiąc o wzrost bezrobocie. Owszem, interesuję się emulator 3DS ale tylko w właściwym czasie. Na razie cieszmy się co mamy czyli emulator NES, GBA i NDS itd.

Popracuj nad swoimi wpisami. Miejscami ciężko Cię zrozumieć /MC

anego
Posty: 21
Rejestracja: 11 mar 2009, o 14:26

Re: DeSmuME 3D???

Postautor: anego » 3 maja 2012, o 08:30

Ok, teraz wszystko rozumiem. Dzięki za odpowiedź!

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: DeSmuME 3D???

Postautor: Manuel Czaszka » 3 maja 2012, o 10:14

Taa, źli piraci powodują wzrost bezrobocia i problemy Nintendo. 3DS to po prostu crap i tyle. Powstanie emulatora bądź nie, nie zmieni faktu, że konsolka okazała się niewypałem. Anulowane przez piractwo projekty. Raczej brak sensu inwestowania w tę platformę. Ponadto myślenie, że jeśli ktoś nie ściągnie to kupi, jest błędne z definicji.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: DeSmuME 3D???

Postautor: bemberg » 3 maja 2012, o 11:15

o to żeby piraci nie spowodowali niechcący jeszcze większe kłopoty finansowe u Nintendo. W końcu, piraci może nie są bogaci ale również są zbyt lekkomyślni żeby pomyśleli o konsekwencji działanie. Nie mówiąc o piraci którzy chcą zarabiać w nieuczciwy sposób. I nie chcę %#@!%#@ nowe zabezpieczone utrudniające uczciwe gracze
Przepraszam za offtop, ale... Ty jesteś z google translate?
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

SirXan
Posty: 33
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 16:05

Re: DeSmuME 3D???

Postautor: SirXan » 3 maja 2012, o 19:57

Przepraszam za offtop, ale... Ty jesteś z google translate?
Nie. Nie jestem z google translate. Po prostu jestem niesłyszący. I przez to gorzej uczyłem się język polski.


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości