[PC][PS2][XBOX] Silent Hill 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC][PS2][XBOX] Silent Hill 2

Postautor: patrxgt » 14 mar 2020, o 00:50

Czy oprócz polskich grafik do Enhanced Edition po prostu dojdzie polskie tłumaczenie, czy trzeba będzie je pobierać osobno stąd? Przecież dałoby się dodać w SHEE polski jako osobny język, a nie jako podmiana plików, więc nie powinno być z tym problemów, a ułatwiłoby to życie

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PC][PS2][XBOX] Silent Hill 2

Postautor: destroytheardor » 14 mar 2020, o 07:12

Nie da się mieć polskich i angielskich grafik naraz, angielskie trzeba nadpisać polskimi. Dlatego też zostajemy przy obecnym sposobie instalacji. Ale dużo roboty przy spolszczaniu gry nie ma. Przeciągasz, opuszczasz i nadpisujesz. Nic wielkiego.
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

BladePro
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2017, o 12:59

Re: [PC][PS2][XBOX] Silent Hill 2

Postautor: BladePro » 29 mar 2020, o 14:13

Witam mam problem ze spolszczeniem tej gry.Chcę nadmienić że mam wersję gry z internetu a to dlatego że jej nigdzie nie ma do kupienia dlatego posuwam się do takich środków.Chodzi o to że nie rozumiem jak to zainstalować, wiem co to ISO ale dla mnie jest to trochę skomplikowane.Oprócz konkretnej odpowiedzi jak to zainstalować mam 2 pytania czy spolszczenie działa też na zwykłą wersję Silent Hill 2 czy tylko z Director's Cut a drugie jest takie czemu instalacja jest taka a nie inna ponieważ spolszczenie do Silent Hill 3 ma normalnego instalatora?

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PC][PS2][XBOX] Silent Hill 2

Postautor: destroytheardor » 18 cze 2020, o 01:47

Poniżej znajdziecie linki do najbardziej aktualnych wersji naszych spolszczeń na PC i konsole szóstej generacji. Linki prowadzą do OneDrive, stamtąd sobie wszystko pobierzecie. Wkrótce powinny też pojawić się w POBIERALNI na Graj po polsku.

1. Silent Hill 2 PC (ZIP 387 MB):
https://1drv.ms/u/s!AoPqsCGJi0SzjalIsh6 ... g?e=pCLEDV

(paczka zaktualizowana; zawiera zarówno instalator dla uzytkowników klasycznego SH2, jak i pliki dla użytkowników moda Silent Hill 2 Enhanced Edition, w tym czcionki HD, spolszczone grafiki oraz kilka bonusów);

2. Silent Hill 2: Restless Dreams XBOX (ZIP 32,8 MB): https://1drv.ms/u/s!AoPqsCGJi0SzjalLLi0 ... w?e=0LMcSP

3. Silent Hill 2 PS2 (ZIP 78,6 MB):
https://1drv.ms/u/s!AoPqsCGJi0SzjalJu6- ... Q?e=cqPMDV

4. Silent Hill 2: Director's Cut PS2 (ZIP 78,6 MB):
https://1drv.ms/u/s!AoPqsCGJi0SzjalKioE ... Q?e=7fMtg1

5. Silent Hill 4: The Room PC /beta/ (RAR 1,45 MB): https://1drv.ms/u/s!AoPqsCGJi0SzgdNKZHg ... w?e=uYAgYE
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC][PS2][XBOX] Silent Hill 2

Postautor: patrxgt » 18 cze 2020, o 17:05

Hej, myślałeś może nad tłumaczeniem do pierwszego Silent Hill?

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PC][PS2][XBOX] Silent Hill 2

Postautor: destroytheardor » 18 cze 2020, o 17:33

Ale Ty wiesz, że przekład 3ki ogłosiłem 8 lat temu u nadal nie skończyłem...? XD
Myślałem. Na razie nic nie obiecuję. Robię od nowa SH3, jak to partner, to zastanowię się nad 1ką, bo rzeczywiście chciałbym, żeby wszystkie oryginalne gry miały spójny przekład.
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC][PS2][XBOX] Silent Hill 2

Postautor: patrxgt » 18 lis 2020, o 14:32

Hej hej, przychodzę z pozdrowieniami i pytaniem. Czy masz zamiar przystosować spolszczenie do nowej aktualizacji SH2EE, w której dodali upscalowane grafiki 2D?

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PC][PS2][XBOX] Silent Hill 2

Postautor: destroytheardor » 20 lis 2020, o 13:36

Hej hej, przychodzę z pozdrowieniami i pytaniem. Czy masz zamiar przystosować spolszczenie do nowej aktualizacji SH2EE, w której dodali upscalowane grafiki 2D?
Tak, dogadałem się nawet z chłopakami, żeby podesłali mi wyczyszczone, upscalowane grafiki. Nie wiem, kiedy skończę, bo idzie jak krew z nosa, ale będzie. Zajrzyj do nas na FB (Silent Hill po polsku), tam najszybciej dam znać, czy już jest gotowa nowa wersja. :)
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC][PS2][XBOX] Silent Hill 2

Postautor: patrxgt » 20 lis 2020, o 16:44

Hej hej, przychodzę z pozdrowieniami i pytaniem. Czy masz zamiar przystosować spolszczenie do nowej aktualizacji SH2EE, w której dodali upscalowane grafiki 2D?
Tak, dogadałem się nawet z chłopakami, żeby podesłali mi wyczyszczone, upscalowane grafiki. Nie wiem, kiedy skończę, bo idzie jak krew z nosa, ale będzie. Zajrzyj do nas na FB (Silent Hill po polsku), tam najszybciej dam znać, czy już jest gotowa nowa wersja. :)
Świetne wieści. Póki co nie biorę się za grę, póki Enhanced Edition nie zostanie dokończone (i ewentualnie póki gra nie wyjdzie na GOG jak czwarta część), ale dobrze wiedzieć, że ktoś nad tym czuwa i kiedy tylko projekt naprawy SH2 zostanie dokończony, to będę pewny, iż dopilnowałeś przystosowanie swojego spolszczenia, żebym mógł (ja i nie tylko) obadać grę w ojczystym języku.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości