The Secret of Monkey Island 2: Zemsta LeChucka oraz Indy

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Dritzz

The Secret of Monkey Island 2: Zemsta LeChucka oraz Indy

Postautor: Dritzz » 27 lis 2012, o 18:25

Witam. Mam pytanie odnośnie 2-ch spolszczeń.
Czy jest jakakolwiek szansa że spolszczenie do The Secret of Monkey Island 2: Zemsta LeChucka zostanie dopasowane do odświeżonej wersji tej gry (Special Edition)? Z pierwszą częścią widzę że nie było problemu, więc nie wiem czy czekać na 2 czy grać w oryginalną wersję.
Druga sprawa to spolszczenie do Indiana Jones and the Fate of Atlantis. Widziałem że było kiedyś takowe robione, ale o projekcie ucichło już parę lat temu. Czy ktoś to tłumaczy/ma zamiar tłumaczyć czy projekt nieaktualny?

Dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi. Pozdrawiam całą ekipę tłumaczy. Robicie kawał porządnej roboty :)

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: The Secret of Monkey Island 2: Zemsta LeChucka oraz Indy

Postautor: ikskoks » 27 lis 2012, o 18:40

Czy jest jakakolwiek szansa że spolszczenie do The Secret of Monkey Island 2: Zemsta LeChucka zostanie dopasowane do odświeżonej wersji tej gry (Special Edition)?
Na Twoim miejscu z tym pytaniem zwróciłbym się bezpośrednio do autorów spolszczenia do wersji z 1991 roku.
Druga sprawa to spolszczenie do Indiana Jones and the Fate of Atlantis
To samo co wyżej. Z tego co mi wiadomo nikt nie zawieszał tłumaczenia, więc jest spora szansa na premierę w przyszłości.

alvaro
Posty: 25
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 22:08

Re: The Secret of Monkey Island 2: Zemsta LeChucka oraz Indy

Postautor: alvaro » 3 paź 2014, o 01:03

Czy jest jakakolwiek szansa że spolszczenie do The Secret of Monkey Island 2: Zemsta LeChucka zostanie dopasowane do odświeżonej wersji tej gry (Special Edition)?
Osoby zainteresowane spolszczeniem do "Monkey Island 2: LeChuck's Revenge - Special Edition" - "Monkey Island 2: Zemsta LeChucka - Edycja Rozszerzona" PL odsyłam do wątku "Spolszczenie do MISEC (MI1:SE i MI2:SE)".


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość