[PC] The Wolf Among Us / Wilk pośród nas

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
mziab
Posty: 460
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [PC] The Wolf Among Us / Wilk pośród nas

Postautor: mziab » 15 gru 2019, o 15:17

Na ten moment nie ma takich planów, ale spolszczenie działa, jeśli przerzucić plik spolszczenia w odpowiedni folder, jak pisałem powyżej.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

Amnezja
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2019, o 20:30

Re: [PC] The Wolf Among Us / Wilk pośród nas

Postautor: Amnezja » 15 gru 2019, o 23:12

Spolszczenie działa, jeśli przerzucić plik 0.ttarch z podkatalogu data do pack, gdzie są pozostałe pliki .ttarch. Potwierdzone m.in. tutaj.
w data nie ma pliku 0.ttarch

Zrobiłem inaczej. Wypakowałem spolszczenie osobno, i wszystkie pliki wrzuciłem do pack. I działa. LUX ;-)

Delmaslo
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2014, o 19:50

Re: [PC] The Wolf Among Us / Wilk pośród nas

Postautor: Delmaslo » 22 lut 2020, o 14:09

Mam problem z wersją na maca. Po skopiowaniu plików windowsowych i zmiany "pc" na "mac" w nazwach spolszczony jest jedynie pierwszy epizod. Pozostałe są po angielsku.

NickyMB
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2024, o 10:47

Re: [PC] The Wolf Among Us / Wilk pośród nas

Postautor: NickyMB » 16 kwie 2024, o 10:49

Mam problem z zainstalowaniem spolszczenia dla wersji z Steam. Mam napisy ale nie mam dźwięku polskiego

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 460
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [PC] The Wolf Among Us / Wilk pośród nas

Postautor: mziab » 16 kwie 2024, o 10:57

Spolszczenie nie zawiera polskiego dubbingu, tylko przetłumaczone napisy.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości