[ANDROID] Rayman Jungle Run

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
TheGiermen
Posty: 6
Rejestracja: 15 sie 2013, o 16:09

[ANDROID] Rayman Jungle Run

Postautor: TheGiermen » 15 sie 2013, o 17:30

Witajcie, chciałbym wam dziś zaprezentować moje spolszczenie do gry Rayman Jungle Run. Gra została wydana na iOS i Android. Moje spolszczenie aktualnie działa tylko z wersją na Androida.

POSTĘPY:
Teksty w Menu, Opcjach, itp.: 100%
Nazwy poziomów: 10%
Grafiki: 20%
Czcionka: 0%

SCREENY:
Obrazek
Obrazek

Więcej dodam wieczorem :)

POSZUKUJE:
Kogoś chętnego do pomocy przy tłuamczeniu i czcionkach.

Awatar użytkownika
Tins
Posty: 22
Rejestracja: 28 lip 2013, o 20:18

Re: [ANDROID] Rayman Jungle Run

Postautor: Tins » 22 sie 2013, o 11:52

Witam :-)

Pragnę zauważyć, iż sam od dłuższego czasu wykonuję spolszczenie do tejże wspaniałej gry i przygotowałem już polską czcionkę. Grafiki również spolszczyłem w większości. Pozostały mi przede wszystkim nazwy poziomów, a z tym miewam czasami problemy, dlatego wymyślam jakieś inne, również kreatywne nazwy.

Ale tak w ogóle ciekawi mnie czy skończysz to spolszczenie szybciej odemnie, bo nie mam na tyle czasu żeby go szybko skończyć :-) Życzę powodzenia.
duckan.pl MOJA STRONA
facebook.com/xtinsx

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [ANDROID] Rayman Jungle Run

Postautor: Norek » 22 sie 2013, o 12:08

Hej :)

A może byście mogli połączyć siły?
Jak ukończycie ten projekt, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zająć się kolejnym.
To żadne wyścigi, a współpraca może zwiększyć Wasze tempo prac i prawdopodobieństwo, ze projekt zostanie ukończony.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Tins
Posty: 22
Rejestracja: 28 lip 2013, o 20:18

Re: [ANDROID] Rayman Jungle Run

Postautor: Tins » 22 sie 2013, o 12:21

Cóż, myślę że gra jest na tyle mała (niewiele do tłumaczenia) że współpraca nie jest tu potrzebna, a widzę że kolega ukończył prace w podobnym postępie. Zawsze mogę poczekać i dłużej robić to spolszczenie :-) A tak btw. Gratuluję 1500 postów.
duckan.pl MOJA STRONA
facebook.com/xtinsx


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości