Crusader Kings 2 The Old Gods - spolszczenie

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
BLyy
Posty: 37
Rejestracja: 17 paź 2013, o 17:41

Crusader Kings 2 The Old Gods - spolszczenie

Postautor: BLyy » 17 paź 2013, o 17:56

Uwielbiam tą grę i kupiłem wszystkie wielkie DLC do niej, Miecz Islamu, Spuścizna Rzymu oraz Republikę - i one zostały spolszczone przez Cenegę. Ale ostatnie nowe DLC The Old Gods jest całe po angielsku. Granie w te DLC z polską wersją językową sprawia, że nowe opcje i teksty są całkowicie nieczytelne. Musiałbym grać w całości grę po angielsku, czego nie chce. Czy ktoś byłby chętny przetłumaczyć te DLC na język polski by współgrał z innymi DLC które już są przetłumaczone? Kwestia czasu aż wyjdą kolejne DLC o papiestwie czy zakonach i one też będa tylko po angielsku i pewnie też byłoby fajnie jakby zostały wydane w wersji PL. Nie wiem co wyprawia Cenega, że tylko część DLC przetłumaczyli a teraz olali sprawę. Czy byliby chętni do tłumaczenia wielkich DLC do Crusader Kings 2?

bachuxd
Posty: 20
Rejestracja: 13 wrz 2012, o 21:55

Re: Crusader Kings 2 The Old Gods - spolszczenie

Postautor: bachuxd » 19 paź 2013, o 16:23

XXX

Używałem tego spolszczenia na najnowszej steamowej wersji ck 2 ze wszystkimi większymi dodatkami i działało bez problemu.
XXX - link do wątku w którym je znalazłem.

Dogadajcie się między sobą, GB

Witcher757
Posty: 46
Rejestracja: 26 sie 2013, o 13:15

Re: Crusader Kings 2 The Old Gods - spolszczenie

Postautor: Witcher757 » 21 paź 2013, o 14:50

Czy pozwoliłem na udostępnienie tego linku na innym forum? Powinieneś zapytać o zgodę. Tak przyzwoitość nakazuje.

Awatar użytkownika
ridzio
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:07

Re: Crusader Kings 2 The Old Gods - spolszczenie

Postautor: ridzio » 21 paź 2013, o 15:33

A skąd on miał wiedzieć, że konto na chomiku jest twoje? Miał wywróżyć z fusów?

Witcher757
Posty: 46
Rejestracja: 26 sie 2013, o 13:15

Re: Crusader Kings 2 The Old Gods - spolszczenie

Postautor: Witcher757 » 21 paź 2013, o 16:11

A co skontaktowanie się przez chomikuj bądź tamto forum wymagało aż tyle wysiłku?

bachuxd
Posty: 20
Rejestracja: 13 wrz 2012, o 21:55

Re: Crusader Kings 2 The Old Gods - spolszczenie

Postautor: bachuxd » 21 paź 2013, o 17:12

Hmm... Ale z czym masz problem ?
Przecież po prostu podałem link do twojego spolszczenia i tyle. Nie rozumiem dlaczego miałbym się ciebie pytać o zgodę o.O
Także, albo to ja jestem "nieprzyzwoity", albo to Ty jesteś po prostu przewrażliwiony :P

BLyy
Posty: 37
Rejestracja: 17 paź 2013, o 17:41

Re: Crusader Kings 2 The Old Gods - spolszczenie

Postautor: BLyy » 25 paź 2013, o 20:41

Czy pozwoliłem na udostępnienie tego linku na innym forum? Powinieneś zapytać o zgodę. Tak przyzwoitość nakazuje.
Witam serdecznie. Czy mógłbym prosić o link do tego spolszczenia jeśli nie byłby to problem? Jeśli nie publicznie to chociaż w wiadomości prywatnej.
I jest też czego się obawiałem a jednocześnie niecierpliwie czekałem. Zapowiedziano dodatek "Synowie Abrahama", który rozwija papiestwo, wprowadza judaizm i rozszerza religie Abrahama ogólnie. I on też będzie po angielsku niestety. I ja mam pytanie do Ciebie. Czy jest szansa, że przetłumaczyłbyś te nowe DLC w raz z patchem jaki wyjdzie na owy dodatek? Czy może tutaj założysz projekt tłumaczeniowy DLC do CK2? Albo masz gdzie indziej. Nie wiem, proszę o pomoc. Pozdrawiam

bachuxd
Posty: 20
Rejestracja: 13 wrz 2012, o 21:55

Re: Crusader Kings 2 The Old Gods - spolszczenie

Postautor: bachuxd » 26 paź 2013, o 08:25

Nie rozumiem cię Witcher.
Zrobiłeś spolszczenie i zamiast jakoś udostępnić je ludziom, to chowasz je na chomiku i jeszcze masz do mnie żal, że podałem do niego link o.O

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Crusader Kings 2 The Old Gods - spolszczenie

Postautor: bemberg » 26 paź 2013, o 09:15

jeśli to faktycznie jego spolszczenie, to nie dziwie się ze się go wstydzi.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Placek
Posty: 12
Rejestracja: 28 sie 2013, o 19:59

Re: Crusader Kings 2 The Old Gods - spolszczenie

Postautor: Placek » 26 paź 2013, o 09:19

Ja też poproszę link do spolszczenia DLC na PW wyślij jak można...


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość