[PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
mlvtz
Posty: 13
Rejestracja: 4 lip 2013, o 23:35

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: mlvtz » 8 sty 2014, o 10:36

Spolszczenie jest super, dzięki.
Rozpieprza mnie natomiast to, że nagle wszyscy pouczają Was jak tłumaczyć. Może czas ich zwerbować, żeby sami się tym zajęli następnym razem? ;)

Awatar użytkownika
irekkuj
Posty: 14
Rejestracja: 25 gru 2013, o 10:04

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: irekkuj » 8 sty 2014, o 15:33

Taka mała ciekawostka (bądź informacja):
Jak jest obrazek epizodu 5 to wiadomo pierwsze co się rzuca w oczy to śnieg, ale te budynki dalej to budynki z 1 epizodu The Walking Dead, gdzie Lee miał jechać. Mogę się mylić, ale myślę, że to 10% szansa. :D

pzio
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2014, o 21:01

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: pzio » 8 sty 2014, o 21:07

Mam problem. Instalacja przebiega bezbłędnie, niby ukończona, ale tłumaczenia w grze jak nie ma tak nie ma ;o

maze179
Posty: 6
Rejestracja: 23 gru 2013, o 11:49

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: maze179 » 10 sty 2014, o 15:42


Mam problem. Instalacja przebiega bezbłędnie, niby ukończona, ale tłumaczenia w grze jak nie ma tak nie ma ;o
Może złą ścieżkę podałeś.

pzio
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2014, o 21:01

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: pzio » 10 sty 2014, o 21:28

Jak złą jak dobrą, chyba z 10 razy próbowałem. Dodatkowo próbowałem zainstalować grę od nowa (jak zwykle nic) . Pomogło dopiero zainstalowanie gry z innego źródła.

Trafix
Posty: 2
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 13:42

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Trafix » 10 sty 2014, o 21:43

Do wszystkich co mają problem z zainstalowaniem spolszczenia, w instalatorze jak macie ręcznie wpisać ścieżkę wybierzcie nowy folder świeżo zrobiony na pulpicie, a nie ścieżkę gry wtedy pliki spolszczenia powinny pojawić się w "nowym folderze" i po prostu kopiujecie pliki spolszczenia do plików gry.

Awatar użytkownika
Voltaire
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2013, o 10:33

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Voltaire » 12 sty 2014, o 15:19

Mi pomogło wrzucenie instalatora do folderu z grą.

Vitos268
Posty: 8
Rejestracja: 13 gru 2012, o 20:24

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Vitos268 » 25 sty 2014, o 17:41

Dzięki za spolszczenie :)

Mediator
Posty: 8
Rejestracja: 27 sty 2014, o 00:38

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Mediator » 27 sty 2014, o 00:55

Witam całą Ekipę GPP - Oczywiście różnież dołączam się do podziękowań za spolszczenie ;). Odwaliliście kawał doblej roboty... Oczywiście spolszczenie w jak najlepszym porządku - Wszystko się ładnie zainstalowało i perfekcyjnie działało, dzięki czemu gra w pierwszy epizod sezonu drugiego była o niebo lepsza :).

Prosicie, aby zgłaszać różne kwestie odnośnie tłumaczenia, tak więc ja napotkałem na takowe:

Po uruchomieniu gry w dolnym prawym rogu pojawia się nieprzetłumaczone zdanie "Welcome to The Walking Dead!"
Spoiler!
Obrazek
W etapie gry, kiedy to Clementine po cichaczu wkrada się do domu w poszukiwaniu przedmiotów niezbędnych do samoczynnego opatrzenia rany, można na parterze wejść do pokoju z obrazem kaczki umieszczonym nad biurkiem...
Spoiler!
Obrazek
Po naciśnięciu interakcji, Clementine komentuje obraz, wypowiadając słowo "Duck..." - To słowo zostało nieprzetłumaczone:
Spoiler!
Obrazek

Obrazek
Na końcu zauwarzyłem nieprzetłumacozne kwestie w oknie "Moje Wybory":
Spoiler!
Obrazek
To chyba wszystko ode mnie - Jeszcze raz dzięki za spolszczenie ;)

Awatar użytkownika
GimmyBreaker
Senior Penor
Posty: 172
Rejestracja: 5 lip 2012, o 15:15
Grupa: Norek i spółka

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: GimmyBreaker » 27 sty 2014, o 09:44

Mediator, wybacz, ale (hahahahahaha).

1. Wiemy, że nie jest przetłumaczone, mały duperelek, którego nie mieliśmy czasu poprawić, gdyż chcieliśmy wyrobić się na premierę.

2. Radzę zagrać w pierwszy sezon.

3. Temat wałkowany od pierwszego epizodu, pierwszego sezonu. "Moje wybory" nigdy nie zostaną przez nas przetłumaczone.
-Go piss up a flagpole: Idź obszczać maszt
-'tis doubt which leadeth thee to purgatory: Mam wątpliwości co do tego, który z nich jest pionerskim środkiem przeczyszczającym
-The electricity cooks you from the inside out: Prąd zrobi Ci lasagne z jelit ;)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości