Crusader Kings 2 - Synowie Abrahama - alfa testy

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
BLyy
Posty: 37
Rejestracja: 17 paź 2013, o 17:41

Crusader Kings 2 - Synowie Abrahama - alfa testy

Postautor: BLyy » 22 gru 2013, o 11:05

Witam. Ponieważ nikt nie chciał zająć się spolszczeniem do najnowszego wielkiego DLC do Crusader Kings 2, Synowie Abrahama, to postanowiłem sam przetłumaczyć to ogromne DLC. Chciałbym tylko wspomnieć, że mój angielski jest bardzo słaby, poza tym tłumaczyłem tak na sucho, nie znając kontekstu z gry bo nie grałem w te DLC po angielsku - więc na pewno pojawią się jakieś błędy. Dlatego są to takie alfa testy, czyli byście pomogli mi znaleźć ewentualne błędy ortograficzne, złe tłumaczenia itp. Podając treść złego tłumaczenia, bo wtedy łatwiej będzie mi znaleźć w plikach owy tekst, a obok podajcie swój pomysł jak powinno się przetłumaczyć owy fragment.
Chciałem jeszcze dodać, że przetłumaczyłem tylko i wyłącznie samo DLC Synowie Abrahama, czyli jest to pliczek 2.00, ale poza tym przetłumaczyłem jeszcze tekst z najnowszego patcha 2.02, które też podam. I chcę byście mi pomogli poprawić owo tłumaczenie tych dwóch plików. Nie zajmowałem się tłumaczeniem plików z patchy 2.00b oraz 2.01, z racji tego, że nie jest to moje tłumaczenie, a kogoś innego, a nie chce wrzucać tutaj nie swojej pracy. Jeśli zainteresowany będzie chciał wrzucić te dwa pliki, czy również inne do spolszczenia plików z przed wersji 2.00, to wrzuci, jeśli nie to trudno. Ja w każdym bądź razie chce podzielić się moją pracą, wiem że nie jest idealna, więc pomóżcie mi sprawić by ona była.

http://chomikuj.pl/BLyy/Spolszczenie+co+CK2

Tutaj znajdziecie pliki, które należy wrzucić do folderu localization i cieszyć się polską wersją. Pozdrawiam

Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości