Problem z TWD

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Anonymouss

Problem z TWD

Postautor: Anonymouss » 11 sie 2014, o 12:28

Witam!
Mam problem odnośnie The Walking Dead. Podczas grania w IV epizod miałem chwilową przerwę w dostawie prądu, kiedy włączyłem ponownie grę parametry obrazu itp. musiałem ustawiać od nowa. Wszystko działało dobrze, przeszedłem epizod do samego końca, jednak pod koniec nie mogłem zobaczyć swoich wyborów, a kiedy chciałem wejść w "my choice" obok pokazała się kłódka uniemożliwiająca mi to. Przyznaję się, że gra została ściągnięta, jednak nigdy nie występowały żadne problemy. Czy spotkaliście się z taką sytuacją,lub wiecie jak to naprawić. Z góry dziękuję za odpowiedź.
PS: Odwalacie kawał świetnej roboty, wg mnie jesteście obecnie najsprawniejszą grupą tłumaczeniową w Polsce i nie przejmujcie się jakimiś idiotami, którzy próbują was obrazić, skłócić itp. ;). Róbcie dalej swoje!
Pozdrawiam! :)

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Problem z TWD

Postautor: Manuel Czaszka » 11 sie 2014, o 12:30

Gra została spiracona, nie otrzymasz u nas pomocy. Temat zamykam.-
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości