Broken Sword Fanowska Gra

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
Nfsfan83
Posty: 53
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:37

Broken Sword Fanowska Gra

Postautor: Nfsfan83 » 21 gru 2014, o 18:40

Witajcie,

Zabrałem się za zrobienie własnej fanowskiej odsłony Broken Sword 2 :) Będzie to jakby coś jak Broken Sword 2.5 ale potrzebuję tłumacza, okazało się, że mój English is not perfect :P

https://www.facebook.com/pages/Nfsfan83 ... 863?ref=hl

Podobno gramatyka u mnie leży filmik z 17 grudnia 2014.

Potrzebuję też grafika do robienia tła i kogoś od postaci (rysowanie). Jako, że robię tą sam będę wdzięczny za każdą pomoc.

Pozdrawiam Nfsfan83.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Broken Sword Fanowska Gra

Postautor: mendosa » 21 gru 2014, o 20:18

Mógłbym się zaangażować w ten projekt (jestem fanem dwóch pierwszych BS), jednak dopiero po wypełnieniu zobowiązań => GK1/20, CB: Undying, CoMI, (Helga deep in Trouble?). Nazwij to: BS: 2 i 3/4 :)
N.E.M.O.

Nfsfan83
Posty: 53
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:37

Re: Broken Sword Fanowska Gra

Postautor: Nfsfan83 » 21 gru 2014, o 21:01

Dzięki Menodsa nawet chciałem do Ciebie napisać na priv :) Bo pamiętam jak męczyłem Twojego Gabriela.

Ja sam też kombinuję z fabułą :D więc rożne fajne pomysły są mile widziane. Chcę do gry wpleść parę momentów były w filmach Poszukiwacze Zaginionej Arki, Świątynie Zagłady i z Goonise.

Tego nie jest dużo, co by trzeba tłumaczyć, na bieżąco wymyślam (dialogi, opisy itp). I poprawki trzeba tylko zrobić do gramatyki.


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości