[NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
ALkuba987
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2015, o 06:30

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: ALkuba987 » 20 maja 2015, o 09:05

Mógł bym się dowiedzieć ile procent wam zostało do zakończenia pracy nad spolszczeniem. Był bym bardzo wdzięczny.

Awatar użytkownika
Naruto1214
Posty: 21
Rejestracja: 22 maja 2015, o 18:20

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Naruto1214 » 22 maja 2015, o 18:27

Ja również zalogowałem się właśnie żeby życzyć Wam powodzenia! Uwielbiam Pokemony i wielu polecało mi zagrać w tą grę, ale zawsze chciałem po polsku, więc szukam czy ta gra w ogóle ma polską wersję a tu niespodzianka, bo jesteście w trakcie spolszczania :D Więc jestem happy ^^

Nie spieszcie się nigdzie, bo nie ma pośpiechu ;) Wszystko powolutku i będzie git. W ogóle fajna sprawa, że zabraliście się za to i dzięki wielkie, że to dla nas robicie, ja osobiście jestem Wam wdzięczny i tak jak mówiłem powodzenia w końcowej fazie ;)

Awatar użytkownika
Texel
Posty: 50
Rejestracja: 21 lut 2011, o 15:24
Grupa: Grupa Emerald
Kontakt:

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Texel » 24 maja 2015, o 09:42

Ja również zalogowałem się właśnie żeby życzyć Wam powodzenia! Uwielbiam Pokemony i wielu polecało mi zagrać w tą grę, ale zawsze chciałem po polsku, więc szukam czy ta gra w ogóle ma polską wersję a tu niespodzianka, bo jesteście w trakcie spolszczania :D Więc jestem happy ^^

Nie spieszcie się nigdzie, bo nie ma pośpiechu ;) Wszystko powolutku i będzie git. W ogóle fajna sprawa, że zabraliście się za to i dzięki wielkie, że to dla nas robicie, ja osobiście jestem Wam wdzięczny i tak jak mówiłem powodzenia w końcowej fazie ;)
Wielkie dzięki. Nigdzie nie zamierzamy się śpieszyć.
Mógł bym się dowiedzieć ile procent wam zostało do zakończenia pracy nad spolszczeniem. Był bym bardzo wdzięczny.
Klik!
Obrazek
Obrazek

Glasher123
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2015, o 21:20

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Glasher123 » 4 cze 2015, o 20:37

I jak Wam/Tobie idzie spolszczanie? :)

Awatar użytkownika
Naruto1214
Posty: 21
Rejestracja: 22 maja 2015, o 18:20

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Naruto1214 » 5 cze 2015, o 14:46

I jak Wam/Tobie idzie spolszczanie? :)
Stary zluzuj przecież praktycznie dopiero co dał nam linka z postępem ;) Rozumiem chęć zagrania w polską wersję, ale trochę cierpliwości nie zaszkodzi :)

Awatar użytkownika
Texel
Posty: 50
Rejestracja: 21 lut 2011, o 15:24
Grupa: Grupa Emerald
Kontakt:

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Texel » 6 cze 2015, o 18:22

I jak Wam/Tobie idzie spolszczanie? :)
96,79%. Do końca 1230 segmentów z 38341. Ale nie ma się co cieszyć, bo do wydania gotowego spolszczenia trzeba jeszcze przejść przez korektę i beta-testy.

Dla wszystkich niecierpliwych, żeby trochę oddać ogrom tekstu, powiem tylko że liczy on nieco ponad 1,4 mln znaków ze spacjami (dla jakiejś skali wyobraźcie sobie książkę w normalnym formacie A5 liczącą 550 stron). Nawet po przeniesieniu sporej części tłumaczenia z Platinum wciąż zostało go bardzo dużo.

I nawet nie wiem, czy to porównanie jest prawidłowe, ale esencja tych wywodów to "tekstu jes łod pierona".
Obrazek
Obrazek

Domino027
Posty: 3
Rejestracja: 6 cze 2015, o 22:33

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Domino027 » 6 cze 2015, o 22:44

No nieźle akurat chciałem sobie pograć ale już tydzień obserwuje i ładnie idzie. Mógłbyś powiedzieć czy są jakieś różnice bo np. w pokemonach Black i White, wolę White? Tak to gratuluję i podziwiam ciężkiej pracy. Zgaduje że w okolicach 20-28 czerwca oficjalnie wydane?

POZDRAWIAM! ;)

Awatar użytkownika
Naruto1214
Posty: 21
Rejestracja: 22 maja 2015, o 18:20

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Naruto1214 » 6 cze 2015, o 23:06

No nieźle akurat chciałem sobie pograć ale już tydzień obserwuje i ładnie idzie. Mógłbyś powiedzieć czy są jakieś różnice bo np. w pokemonach Black i White, wolę White? Tak to gratuluję i podziwiam ciężkiej pracy. Zgaduje że w okolicach 20-28 czerwca oficjalnie wydane?

POZDRAWIAM! ;)
Też bym chciał żeby było wydane w takim czasie, ale chyba zapomniałeś, że po tłumaczeniu będzie korekta, która też chwilę zajmie, a później beta-testy ;) Nie znam ich osobiście, ale wątpię, żeby w okres wakacyjny ślęczeli przed grą :D Choć mogę się mylić :)

vamos
Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2015, o 05:45

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: vamos » 15 cze 2015, o 05:47

i jak tam idą prace? :)

Domino027
Posty: 3
Rejestracja: 6 cze 2015, o 22:33

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Domino027 » 16 cze 2015, o 22:50

i jak tam idą prace? :)
Byłbym wniebowzięty gdyby robili beta-testy i dlatego nie mogli odpisać... *-*


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości