Wita forumowiczów :)

O nas.
HCH
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:07

Wita forumowiczów :)

Postautor: HCH » 26 sty 2015, o 21:16

Witam forumowiczów :)
Jestem HCH aka Harry, jaram się od kilku lat głównie produkcją muzyki.
Produkuję bity, nieoficjalne soundtracki, nagrywam rapsy oraz wziąłem udział w dubbingu Diablo 1, a efekty można posłuchać poniżej: Jeśli ktoś lubi słuchać soundtracki to zapraszam do odsłuchu
Diablo 3 - Witch Doctor (Unofficial Soundtrack by HCH)
oraz
League of Legends - Annie (Unofficial Soundtrack by HCH)

Niestety miałem "krótką" przerwę w całej tej zabawie jednak wracam ponownie i liczę na ciekawe projekty, w których mógłbym pomóc! - Muzyka lub dogranie głosów NPC czy potworów, oczywiście efekty dźwiękowe również jeśli ktoś jest zainteresowany :)

Posiadam sprzęt wysokiej jakości do nagrywania głosu oraz specjalne miejsce (czyt. studio).
Pozdrawiam serdecznie i liczę na owocną współpracę o ile do jakiejkolwiek dojdzie :)

Awatar użytkownika
Ysska
Kosiarka umysłów
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2009, o 20:03

Re: Wita forumowiczów :)

Postautor: Ysska » 26 sty 2015, o 21:30

Witamy na forum :)

Z tego, co zauważyłam, sporo osób ostatnio zgłasza chęć "pomocy w jakimś dubbingowym projekcie". Proponuję wziąć los we własne ręce i napisać bezpośrednio do autorów poszczególnych projektów.

A może zorganizujesz jakiś we własnym zakresie...? :)
Na harfach morze gra - kłębi się rajów pożoga -
i słońce - mój wróg, słońce! - wschodzi, wielbiąc Boga.

HCH
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:07

Re: Wita forumowiczów :)

Postautor: HCH » 26 sty 2015, o 21:36

Cześć,
Już sprawdziłem dział "Pomoc przy projektach" z myślą, że przydadzą się moje umiejętności komuś ale niestety nie znalazłem nic ciekawego, a raczej projekty wyglądają na martwe. Na pewno jeśli pojawi się coś świeżego to napiszę :)
Pomysł przedni tylko problem polega na tym, że nie mam kompletnie pomysłu na własny projekt :P


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości