Pomoc przy spolszaniu gry Star Wars: Dark Forces

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
powerus
Posty: 8
Rejestracja: 23 lut 2015, o 16:36

Pomoc przy spolszaniu gry Star Wars: Dark Forces

Postautor: powerus » 23 lut 2015, o 19:49

Witam, chciałbym zrobić tłumaczenie do gry Star Wars: Dark Forces, problem tkwi w tym że nie wiem gdzie w folderze z grą znajduje się plik lub pliki z dialogami, więc prosiłbym kogoś kto posiada tę grę, aby poszukał tych plików i następnie dał mi znać gdzie one są. Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

Awatar użytkownika
seraf5
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2012, o 18:09

Re: Pomoc przy spolszaniu gry Star Wars: Dark Forces

Postautor: seraf5 » 23 lut 2015, o 20:53

Tym programem wypakujesz pliki .GOB gry. Po wypakowaniu poszukaj plików z tekstem.

powerus
Posty: 8
Rejestracja: 23 lut 2015, o 16:36

Re: Pomoc przy spolszaniu gry Star Wars: Dark Forces

Postautor: powerus » 24 lut 2015, o 15:32

Tym programem wypakujesz pliki .GOB gry. Po wypakowaniu poszukaj plików z tekstem.
Dziękuję. Nie wiem czemu gdy próbuje któryś z plików GOB otworzyć tym programem to wyskakuje mi błąd przy większości z tych plików taki: "Wystąpił nieobsługiwany wyjątek w składniku aplikacji. Jeśli klikniesz Kontynuuj, aplikacja zignoruje błąd i podejmie próbę kontynuacji. Nie można odczytać danych spoza końca strumienia." i po kliknięciu kontynuuj nic się niedzieje gdy mam otwarty ten program a gdy po prostu kliknę na plik bez otwierania tego programu to wyskakuje mi w większości plików to co napisałem powyżej a po kliknięciu kontynuuj jest brak odpowiedzi. Proszę o pomoc.
EDIT
Znalazłem inny "otwieracz" plików GOB który mi działa, teraz pytanie: W jakim formacie są zwykle pliki z dialogami i ogólnie tekstem?


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości