[PC] Firewatch

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Lopez192
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2023, o 13:09

Re: [PC] Firewatch

Postautor: Lopez192 » 28 sie 2023, o 13:20

Witam

Niedawno, znalazłem tę grę w Game Pass. Zrobiła na mnie wrażenie i chciałem w nią zagrać. Niestety poziom mojego języka angielskiego jest zbyt niski, żeby w nią grać.

Co do wersji gry na Game Pass-ie, to jest to ona 1.0.4.0. Ostatnia aktualizacja była dnia 26.08.2023.

Chciałbym się dowiedzieć, czy wersje spolszczenia na Steam czy GOG uda mi się włączyć w przypadku gry z Game Pass-u?
I chciałbym się również zapytać czy jeżeli kupił bym tą grę na Steam-ie to czy wszystko było w porządku ze względu na wersji znajdującej się tam gry.

Z góry dziękuję za pomoc :)

Edit
Kupiłem grę na Steam-ie. Niestety teraz wyskakuje mi taki komunikat:

Niezgodność sumy kontrolnej pliku!
Proszę sprawdzić wersje aplikacji!

YouKamilek
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2022, o 16:00

Re: [PC] Firewatch

Postautor: YouKamilek » 4 wrz 2023, o 23:27

Witam

Niedawno, znalazłem tę grę w Game Pass. Zrobiła na mnie wrażenie i chciałem w nią zagrać. Niestety poziom mojego języka angielskiego jest zbyt niski, żeby w nią grać.

Co do wersji gry na Game Pass-ie, to jest to ona 1.0.4.0. Ostatnia aktualizacja była dnia 26.08.2023.

Chciałbym się dowiedzieć, czy wersje spolszczenia na Steam czy GOG uda mi się włączyć w przypadku gry z Game Pass-u?
I chciałbym się również zapytać czy jeżeli kupił bym tą grę na Steam-ie to czy wszystko było w porządku ze względu na wersji znajdującej się tam gry.

Z góry dziękuję za pomoc :)

Edit
Kupiłem grę na Steam-ie. Niestety teraz wyskakuje mi taki komunikat:

Niezgodność sumy kontrolnej pliku!
Proszę sprawdzić wersje aplikacji!
Hej! Napisałem na wcześniejsze stronie poradnik co zrobić, żeby spolszczyć firewatcha, krok po kroku. Próbowałeś go?(sprawdziłem czy u mnie wciąż działa, i dalej wszystko okey jak coś).

Lopez192
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2023, o 13:09

Re: [PC] Firewatch

Postautor: Lopez192 » 5 wrz 2023, o 21:39

A czy spolszczenie gry w ten sposób jest zgodne z prawem? :)

YouKamilek
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2022, o 16:00

Re: [PC] Firewatch

Postautor: YouKamilek » 6 wrz 2023, o 21:06

A czy spolszczenie gry w ten sposób jest zgodne z prawem? :)
Mój 'poradnik' po prostu uwzględnia jedna dodatkową czyność niż wcześniej, plus no nie wiem czym by to się miało różnić od wcześniejszych spolszczeń, ale jeśli to żart czy coś, to uśmiechłem się xd

Jak zainstalujesz, to daj znać czy Ci działa! Jakby coś nie działało chętnie pomogę jak coś! :)

niematakiegunumeru
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2023, o 07:46

Wersja na MacOS

Postautor: niematakiegunumeru » 26 paź 2023, o 07:53

Hej, jak spolszczyć grę w wersji na Maca?
Sam plik .exe jest dla mnie bezużyteczny, ale pewnie jest sposób, zrobić ręcznie to co robi instalator. Podmienić jakieś pliki w grze które odpowiadają za wyświetlane treści.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości