O PLProjekt

O nas.
Awatar użytkownika
criav
Posty: 13
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 19:39
Grupa: PLProjekt
Kontakt:

O PLProjekt

Postautor: criav » 13 kwie 2009, o 14:43

Tymczasowo jedynie kontakt, resztę uzupełnię "za czas jakiś".

Szef PLProjekt - Danio - GG: 5676957

Adres strony internetowej: http://www.plprojekt.ovh.org.
UWAGA.
Strona nie działa, ruszyły już prace nad stworzeniem nowego designu, więc kiedyś na pewno w sieci się znajdzie ;D

Jakby co to możecie też pisać do mnie, choć nie gwarantuję tego, że będę znał odpowiedzi na wszystkie pytania - wszak to Danio dowodzi. Moje gg: 2788096 / @: pvt.creak@gmail.com
>>>PLProjekt Team<<<

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: O PLProjekt

Postautor: Grahf Wiseman » 13 kwie 2009, o 17:56

Mógłbyś napisać listę osób działających w PLP?
Mam na myśli aktywne osoby(nie starą listę pod tytułem ponad 40 tłumaczy^^)
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Awatar użytkownika
criav
Posty: 13
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 19:39
Grupa: PLProjekt
Kontakt:

Re: O PLProjekt

Postautor: criav » 13 kwie 2009, o 18:00

Już o to spytałem Dania, jak tylko da mi odpowiedź to wkleję tu tę listę ;)
Ja jako tłumacz niestety nie mam pojęcia ile zostało aktywnych osób.
>>>PLProjekt Team<<<

Awatar użytkownika
Len
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:48
Grupa: Iron Squad
Kontakt:

Re: O PLProjekt

Postautor: Len » 17 cze 2009, o 13:29

PL Projekt to trochę dziwna grupa. Jeśli dobrze pamiętam to powstali krótko po Iron Squad, i to była pierwsza grupa o istnieniu jakiej się dowiedziałem. Wcześniej odnosiłem wrażenie, że poza IS nikt nie tłumaczy gier. A grupa dziwna z tego względu, że na początku swojej działalności przyjmowali ludzi na potęgę i nie czytali wszystkich postów na własnym forum (co można zrozumieć jeśli forum jest duże, ale ich nie jest). Chcieli nawet wchłonąć IS, przez miesiąc musiałem tłumaczyć dlaczego się nie zgadzam xD

Mają dużo spolszczeń na głowie ale spora część z tego to tylko pliki przekopiowane z polskiej wersji gry wydanej na rynku. Osobiście nie rozumiem przypisywania sobie takich tłumaczeń, skopiowanie plików i dodanie do instalatora to jeszcze nie powód.
Iron Squad | Jagged Alliance Center | Gry.Gery

"Skrytobójczy zabójca"

Awatar użytkownika
criav
Posty: 13
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 19:39
Grupa: PLProjekt
Kontakt:

Re: O PLProjekt

Postautor: criav » 17 cze 2009, o 13:34

ŻE CO?
wskaż mi tłumaczenia, w których zarżnęliśmy z oryginalnego tłumaczenia :|

PL PROJEKT nie praktykuje takich działań, wszystkie spolszczenia są autorskie, więc jak masz takie rzeczy insynuować lepiej poprzyj je jakimiś dowodami.
>>>PLProjekt Team<<<

Awatar użytkownika
Len
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:48
Grupa: Iron Squad
Kontakt:

Re: O PLProjekt

Postautor: Len » 17 cze 2009, o 13:37

Żadnych dowodów nie mam i nie zamierzam nic udowadniać. Ja tylko kieruję się tym, co kiedyś słyszałem od pewnego członka PLP :)
Iron Squad | Jagged Alliance Center | Gry.Gery

"Skrytobójczy zabójca"

Awatar użytkownika
criav
Posty: 13
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 19:39
Grupa: PLProjekt
Kontakt:

Re: O PLProjekt

Postautor: criav » 17 cze 2009, o 13:43

Więc na przyszłość proponuję pisać, że to plotki, a nie twardo stwierdzając to, jak gdyby był to fakt.
>>>PLProjekt Team<<<

twig

Re: O PLProjekt

Postautor: twig » 17 cze 2009, o 13:45

PLProjekt nie przypisuje (przypisywało?) sobie oficjalnych spolszczeń. Mylący może być fakt bliskiej współpracy PLProjekt z portal24h (nie znam szczegółów niestety). To portal24h jest jednym, wielkim zsypem z kradzionymi (tak! kradzionymi) spolszczeniami.

Awatar użytkownika
Len
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:48
Grupa: Iron Squad
Kontakt:

Re: O PLProjekt

Postautor: Len » 17 cze 2009, o 13:51

Napiszę, o ile będę miał powody do stwierdzenia, że coś jest plotką.

twig: Wierzę ci i nie ma co tego tematu za mocno rozdrapywać. Ja tylko to mówiłem to, co słyszałem od członka PLP wieki temu. Ale jeśli dobrze pamiętam to w downloadzie na waszej stronie (również wieki temu) było chyba spolszczenie do SimCity 4?
Iron Squad | Jagged Alliance Center | Gry.Gery

"Skrytobójczy zabójca"

twig

Re: O PLProjekt

Postautor: twig » 17 cze 2009, o 13:57

Spokojnie, ja załapałem się do PLProjektu tuż przed zapaścią, więc na temat początków wiem pewnie mniej niż ty. Obecnie (moim zdaniem) PLP nie istnieje, a Danio nie robi nic, aby ten stan zmienić.


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość