[PC] NieR: Automata

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
stach122
Posty: 147
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: stach122 » 20 sie 2020, o 19:15

Do przejrzenia to sie pewnie znajdzie, ja bym nawet powiedział że byłbym chetny przejrzeć bo i tak nie mam nic do roboty ale z polskiego to ja dwóje miałem :v

stach122
Posty: 147
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: stach122 » 30 sie 2020, o 13:37

No dobra, to kolega cos wymyślił?

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: patrxgt » 30 sie 2020, o 16:21

Do przejrzenia to sie pewnie znajdzie, ja bym nawet powiedział że byłbym chetny przejrzeć bo i tak nie mam nic do roboty ale z polskiego to ja dwóje miałem :v
To jest w ogóle możliwe? Przecież polski jest jednym z łatwiejszych przedmiotów szkolnych.

stach122
Posty: 147
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: stach122 » 31 sie 2020, o 00:15

To jest w ogóle możliwe? Przecież polski jest jednym z łatwiejszych przedmiotów szkolnych.
Tak, jest mozliwe, duzo osob ogolnie w mojej szkole mialo dwoje, btw to nie temat o tym.

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: patrxgt » 31 sie 2020, o 12:17

To jest w ogóle możliwe? Przecież polski jest jednym z łatwiejszych przedmiotów szkolnych.
Tak, jest mozliwe, duzo osob ogolnie w mojej szkole mialo dwoje, btw to nie temat o tym.
Cóż, w takim razie nie polecam brać się za korekty i zostawić to osobom, które mają większe pojęcie o naszym zawiłym języku.

stach122
Posty: 147
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: stach122 » 31 sie 2020, o 12:26




Cóż, w takim razie nie polecam brać się za korekty i zostawić to osobom, które mają większe pojęcie o naszym zawiłym języku.
W sumie zle wyjasnilem, z ortografia nie jest u mnie zle a dwója byla bo na polskim mieliśmy wszystko o polskim tylko nie o ortografii xD. Po prostu chce wiedziec kiedy mozna sie w koncu spodziewać spolszczenia bo naprawde chętnie juz bym pogral a nie chce tracić polowy fabuly przez niezrozumienie.

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: patrxgt » 31 sie 2020, o 15:31




Cóż, w takim razie nie polecam brać się za korekty i zostawić to osobom, które mają większe pojęcie o naszym zawiłym języku.
W sumie zle wyjasnilem, z ortografia nie jest u mnie zle a dwója byla bo na polskim mieliśmy wszystko o polskim tylko nie o ortografii xD. Po prostu chce wiedziec kiedy mozna sie w koncu spodziewać spolszczenia bo naprawde chętnie juz bym pogral a nie chce tracić polowy fabuly przez niezrozumienie.
Znam to. Typowe "je*ać ortografię i naukę języka na LEKCJI JĘZYKA POLSKIEGO! Porozmawiajmy sobie o mitach, które do niczego w życiu mi się nie przydadzą!". Cóż, w czasie czekania na spolszczenie możesz ograć inne gry lub poduczyć się języka angielskiego. Dzisiaj dwujęzyczność jest bardzo przydatna.

PS. Zaskoczyłeś mnie. Myślałem, że po tym co napisałem wyskoczysz na mnie z czymś w stylu " JAK MOŻESZ MÓWIĆ MI, ŻE NIE JESTEM IDEALNY!!! SAM JESTEŚ NIKIM!!! ADMIN, DAJ MU BANA, BO MNIE OBRAŻA!!!" tak jak większość osób w internecie, tylko podałeś logiczny argument i zachowałeś spokój. Bardzo to doceniam.

PPS. Nie zapominaj o polskich znakach diakrytycznych i przecinkach :-)

stach122
Posty: 147
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: stach122 » 1 wrz 2020, o 15:42


PS. Zaskoczyłeś mnie. Myślałem, że po tym co napisałem wyskoczysz na mnie z czymś w stylu " JAK MOŻESZ MÓWIĆ MI, ŻE NIE JESTEM IDEALNY!!! SAM JESTEŚ NIKIM!!! ADMIN, DAJ MU BANA, BO MNIE OBRAŻA!!!" tak jak większość osób w internecie, tylko podałeś logiczny argument i zachowałeś spokój. Bardzo to doceniam.

PPS. Nie zapominaj o polskich znakach diakrytycznych i przecinkach :-)
Bo nie jestem idealny a jak juz to popier*olony, a co do znaków staram sie ale ostatnio klawiatura ma problem z altem. Czekam ale wolalbym zeby kolega spawacz napisał cokolwiek, bo ile juz bylo projektów ze niby zaraz za chwile a tu bum.

Awatar użytkownika
SynSpawacza
Posty: 15
Rejestracja: 12 cze 2020, o 13:08

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: SynSpawacza » 1 wrz 2020, o 23:51

https://drive.google.com/file/d/18hdwrM ... sp=sharing

Bez korekty, ma trochę błędów (patrz: CzytajTo.txt) i daleko temu do gotowego spolszczenia. Konstruktywna krytyka mile widziana.

stach122
Posty: 147
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: stach122 » 2 wrz 2020, o 13:00

https://drive.google.com/file/d/18hdwrM ... sp=sharing

Bez korekty, ma trochę błędów (patrz: CzytajTo.txt) i daleko temu do gotowego spolszczenia. Konstruktywna krytyka mile widziana.
Bardzo dziekuje, w ramach rekopensaty postaram sie pomoc i przynajmniej zaczaic te najbardziej rzucające sie w oko błędy. Postaram sie jak najszybciej do gry podejść bo chwilowo kolejkę mam zapelniona ;)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość