Spolszczenie RPG Maker VX Ace

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
NARKO.
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2021, o 15:54
Grupa: Do żadnej. Jeszcze.

Spolszczenie RPG Maker VX Ace

Postautor: NARKO. » 19 maja 2021, o 15:01

Witam! Chciałbym dzisiaj przedstawić wam pierwsze postępy związku ze spolszczeniem programu "RPG Maker VX Ace". Przygotowałem pierwsze screeny z prac. Niestety, ale projekt jest naprawdę na wczesnym postępie rozwoju prac. "Cięższe prace" będziemy prowadzić w czerwcu, a dlaczego? Dlatego, że nauka ciśnie :).

Mam nadzieję, że projekt spodoba się tutejszej społeczności.

Pozdrawiam!

O to screeny:
Screen2.PNG
Screen1.PNG

Awatar użytkownika
Crashykk
Posty: 6
Rejestracja: 19 maja 2021, o 15:17
Grupa: Brak
Kontakt:

Re: Spolszczenie RPG Maker VX Ace

Postautor: Crashykk » 19 maja 2021, o 15:20

Nie wiem czy jest sens zaczynać ten projekt skoro mamy już 2 spolszczenia do VX Acea. xd

https://www.youtube.com/watch?v=FLuH8i9UzlE
Co prawda jest jeszcze sporo roboty, ale cały interfejs mam przetłumaczony. Zostanie on poddany korekcie itd, gdy skończę tłumaczenie RPG Makera 2003.

Drugie twierdzowe, ale niestety oparte jedynie o crackowaną wersję, której nie popieram.
ObrazekObrazek
Obrazek

NARKO.
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2021, o 15:54
Grupa: Do żadnej. Jeszcze.

Re: Spolszczenie RPG Maker VX Ace

Postautor: NARKO. » 19 maja 2021, o 15:33

Nie wiem czy jest sens zaczynać ten projekt skoro mamy już 2 spolszczenia do VX Acea. xd

https://www.youtube.com/watch?v=FLuH8i9UzlE
Co prawda jest jeszcze sporo roboty, ale cały interfejs mam przetłumaczony. Zostanie on poddany korekcie itd, gdy skończę tłumaczenie RPG Makera 2003.

Drugie twierdzowe, ale niestety oparte jedynie o crackowaną wersję, której nie popieram.
To będą 3 spolszczenia : )

Awatar użytkownika
Crashykk
Posty: 6
Rejestracja: 19 maja 2021, o 15:17
Grupa: Brak
Kontakt:

Re: Spolszczenie RPG Maker VX Ace

Postautor: Crashykk » 19 maja 2021, o 15:34

To już lepiej jakbyś zajął się wersją MV, albo XP. Te nie posiadają jeszcze tłumaczeń do wersji legalnych, a nie powielał w sumie to co już jest xd
ObrazekObrazek
Obrazek

NARKO.
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2021, o 15:54
Grupa: Do żadnej. Jeszcze.

Re: Spolszczenie RPG Maker VX Ace

Postautor: NARKO. » 19 maja 2021, o 15:37

To już lepiej jakbyś zajął się wersją MV, albo XP. Te nie posiadają jeszcze tłumaczeń do wersji legalnych, a nie powielał w sumie to co już jest xd
Chciałbym i zamierzam zrobić tłumaczenie do MV, ale niestety poczekam na przecenę, ponieważ pieniążków brakuje :c.

Chce wykonać taki swój większy ruch, wiem że istnieją już spolszczenia, niemniej dokończę to. Może ktoś kiedyś pobierze : D

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Crashykk
Posty: 6
Rejestracja: 19 maja 2021, o 15:17
Grupa: Brak
Kontakt:

Re: Spolszczenie RPG Maker VX Ace

Postautor: Crashykk » 19 maja 2021, o 15:42

Chce wykonać taki swój większy ruch, wiem że istnieją już spolszczenia, niemniej dokończę to.
Jak to się mówi "Whatever floats your boat", ale serio nie wiedzę sensu w robieniu tego samego 3 raz. Niemniej pozdrawiam również. :)
ObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jolantyn
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2020, o 16:38
Grupa: Poważny Fandom
Kontakt:

Re: Spolszczenie RPG Maker VX Ace

Postautor: Jolantyn » 20 maja 2021, o 15:37

Ja tam posiadam jeszcze spolszczenie z Twierdzy RPG Makera.
Więc nie wiem czy w ogóle jest potrzebne, skoro po necie krąży na torrentach i chińskich stronach.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 2 gości