[PC] Hitman 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 30 lis 2023, o 13:04

UWAGA!
Spolszczenie do gry HITMAN 3 w wersji v1.10 zostało wydane!
Więcej informacji w tym poście: Klik!



Najnowsza wersja spolszczenia jest kompatybilna z wersją gry 3.170.1. Zawiera między innymi tłumaczenie trybu Freelancer, dodatku Szóstka z Sarajewa oraz liczne poprawki i sugestie nadesłane przez społeczność. Scalono wersję spolszczenia społeczności z wersją oficjalną. Więcej informacji w poście głównym.


Jeżeli wspieracie moją dotychczasową działalność i wierzycie w ten projekt, możecie postawić mi wirtualną kawę, dzięki której zarwane nocki przy tłumaczeniu nowej zawartości staną się jeszcze dłuższe!

RadolSzczecin
Posty: 77
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: RadolSzczecin » 30 lis 2023, o 15:22

Świetnie że jest szansa na dogadanie i współpracę.
Co dwie głowy i pary rąk, to nie jedna.
Edit:
Postawiłem taką większą kawę :)

Można
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2022, o 01:11

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Można » 1 gru 2023, o 22:00

UWAGA!

Wiem że to nikogo ale to dla Mnie ważne..

DZIŚ/TERAZ WKOŃCU ZACZYNAM SWOJĄ PRZYGODĘ Z FREELANCER

Po tylu miesiącach czekania.. dokładniej to 10 miesiącach ah.., czeka mnie nieprzespana noc :D

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 227
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: ArtekXDPL » 2 gru 2023, o 09:18

UWAGA!

Wiem że to nikogo ale to dla Mnie ważne..

DZIŚ/TERAZ WKOŃCU ZACZYNAM SWOJĄ PRZYGODĘ Z FREELANCER

Po tylu miesiącach czekania.. dokładniej to 10 miesiącach ah.., czeka mnie nieprzespana noc :D
A ja czekam aż ubieram na nowego kompa żeby komfortowo pograć 😁

05.12.2023

NOWE INFO ODNOŚNIE TŁUMACZENIA:
- nowa wersja narzędzia pozwala już przetłumaczyć wszystkie teksty w grze
- zmieniła się wewnętrzna struktura plików gry i Triad musi przenieść istniejące spolszczenie na nowe pliki gry
- próbuje z nim ustalić, jakie poprawki tekstów w grze mam mu zgłaszać do korekty

Wesołych mikołajków.

07.12.2023
Widzę że w najnowszej wersji spolszczenia (1.10) nadal występują brakujące stringi.
Wydaje mi się że nadal podstawowa budowa spolszczenia (pliki chunk) jest nieprawidłowa skoro jakiś plik występuje w starszej wersji.

Próbuje na własną rękę zbudować poprawną podstawę spolszczenia.
Postęp: chunk29/29 (100%)
W tej chwili jest już 114 plików chunk a spolszczenie waży: 123 MB

Jest ktoś chętny przetestować moje (ENG) pliki, czy gra gdzieś crashuje, czy występują brakujące stringi w formacie STRING_MISSION_START
?
https://www.mediafire.com/file/pnrrjevh ... I.zip/file

Następny etap to redukcja wagi spolszczenia.
Postęp: 2/114 (~0%)
W wtorek, środę i czwartek będę miał więcej wolnego czasu, więc postaram się ten proces mocno przyspieszyć i przez te 3 dni zrobić z 50% tego etapu.

19.12.2023
Nic nie grzebie przy spolszczeniu, autor spolszczenia milczy na discordzie od 9 grudnia. Teraz jest okres świąteczny więc sprawdzę Discorda po nowym roku. (Jeśli do tego czasu całkowicie o tym nie zapomnę.)

Michapod
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2023, o 07:40

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Michapod » 23 gru 2023, o 07:44

Spolszczenie w wersji v1.10 posiada błąd uniemożliwiający uruchomienie misji Źródło z Kampanii Pacjent Zero, gra podczas wczytywania wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu, Wersja z EGS

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 227
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: ArtekXDPL » 25 gru 2023, o 20:32

Spolszczenie w wersji v1.10 posiada błąd uniemożliwiający uruchomienie misji Źródło z Kampanii Pacjent Zero, gra podczas wczytywania wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu, Wersja z EGS
Pierwsza próba na wersji Steam i crash...
Druga próba to samo...
Podejrzewam że wina podstawowej budowy spolszczenia.

Sprawdziłem na starszej wersji spolszczenia, tej w jednym pliku chunk i tam działa prawidłowo.

Na mojej angielskiej nowej podbudowie też wczytuje poprawnie.

Na razie nie grzebie nic przy spolszczeniu ani nie mam też żadnego nowego info, gdyż nie mam kontaktu z autorem spolszczenia.

WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2024

Edit: Już dziś 6 stycznia a autor spolszczenia dalej milczy... Może już czas abym wrócił do swojej pracy przy spolszczeniu?

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 227
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: ArtekXDPL » 23 sty 2024, o 14:19

@Triad dzieje się coś w temacie spolszczenia? Na discordzie nie żyjesz od ponad 3 tygodni... Niby miała byś jakaś współpraca przy pracach a tu nici.

Bartoello
Posty: 1
Rejestracja: 7 sty 2024, o 12:37

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Bartoello » 25 sty 2024, o 11:04

@ArtekXDPL Coś mi się wydaje, że on sobie po prostu odpuścił, i nie chce nic robić przy tym spolszczeniu. Swoją drogą szacun dla Ciebie Artek za włożony wkład w te spolszczenie

kredacz
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2024, o 13:47

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: kredacz » 27 sty 2024, o 13:02

@Triad dzieje się coś w temacie spolszczenia? Na discordzie nie żyjesz od ponad 3 tygodni... Niby miała byś jakaś współpraca przy pracach a tu nici.
Cześć taką informacje dostałem od triada. niestety zmiana struktury plików w ostatniej aktualizacji gry oraz problemy z moderskimi narzędziami społeczności zawiesiły projekt. To jest niestety za dużo roboty, w szczególności kiedy celem jest dostanie się do 10-20 linijek tekstu, które zaginęły. Przy projekcie składającym się z kilkunastu tysięcy linijek tekstu jest to kropla w morzu.

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 227
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: ArtekXDPL » 28 sty 2024, o 18:13

@Triad dzieje się coś w temacie spolszczenia? Na discordzie nie żyjesz od ponad 3 tygodni... Niby miała byś jakaś współpraca przy pracach a tu nici.
Cześć taką informacje dostałem od triada. niestety zmiana struktury plików w ostatniej aktualizacji gry oraz problemy z moderskimi narzędziami społeczności zawiesiły projekt. To jest niestety za dużo roboty, w szczególności kiedy celem jest dostanie się do 10-20 linijek tekstu, które zaginęły. Przy projekcie składającym się z kilkunastu tysięcy linijek tekstu jest to kropla w morzu.
Nie rozumiem totalnie o co mu chodzi. Skoro projekt został zawieszony to fajnie jakby chociaż udostępnił najnowszą wersję spolszczenia.

Ktoś tu zgłaszał że na obecnej wersji spolszczenia nie rusza pewna misja.

Bardzo chętnie pobawiłbym się w ulepszanie obecnej wersji spolszczenia ale nie mam od niego takiej zgody.

Powinienem sam coś działać na własną rękę?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], winnty i 4 gości