[PC] Hitman 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 227
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: ArtekXDPL » 23 lis 2023, o 19:51

Lista zmian:
- drobne korekty tłumaczenia
- drobne tłumaczenia wyzwań

Update 11
https://www.mediafire.com/file/ovud5rxd ... ).rar/file

Jeśli ktoś chce pomóc w rozwoju spolszczenia to proszę mi wysyłać na PW:
- screenshoty nieprzetłumaczonych dialogów, literówek w tłumaczeniu itd.

Następny update:
pon-pt, kilka minut przed 22:00

Update 12
Dziś bardzo skromnie, jednak to nadal jakiś postęp:
https://www.mediafire.com/file/98359ptm ... ).rar/file

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 28 lis 2023, o 13:37

UWAGA!
Spolszczenie do gry HITMAN 3 w wersji 1.09 zostało wydane!
Więcej informacji w tym poście: Klik!



Najnowsza wersja spolszczenia jest kompatybilna z wersją gry 3.170.1. Zawiera między innymi tłumaczenie trybu Freelancer, dodatku Szóstka z Sarajewa oraz liczne poprawki i sugestie nadesłane przez społeczność. Więcej informacji w poście głównym.


Jeżeli wspieracie moją dotychczasową działalność i wierzycie w ten projekt, możecie postawić mi wirtualną kawę, dzięki której zarwane nocki przy tłumaczeniu nowej zawartości staną się jeszcze dłuższe!

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 227
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: ArtekXDPL » 28 lis 2023, o 17:56

UWAGA!
Spolszczenie do gry HITMAN 3 w wersji 1.09 zostało wydane!
Więcej informacji w tym poście: Klik!



Najnowsza wersja spolszczenia jest kompatybilna z wersją gry 3.170.1. Zawiera między innymi tłumaczenie trybu Freelancer, dodatku Szóstka z Sarajewa oraz liczne poprawki i sugestie nadesłane przez społeczność. Więcej informacji w poście głównym.


Jeżeli wspieracie moją dotychczasową działalność i wierzycie w ten projekt, możecie postawić mi wirtualną kawę, dzięki której zarwane nocki przy tłumaczeniu nowej zawartości staną się jeszcze dłuższe!
Bardzo dobra robota, jednak nowa wersja nie uwzględnia wszystkich moich drobnych poprawek. Wiec autor działa na swoich plikach i nie opłaca mi się dalej poświęcać czas na poprawki skoro w następnym update i tak ich nie doświadczę.

Znalazłem błąd: Nie wczytuje filmiku automatycznie lub po wybraniu go ręcznie. Misja numer 4 "The Veteran" w dodatku "Szóstka z Sarajewa".
Crashuje grę przy próbie rozegrania tej misji.

Nadal brakuje tłumaczenia wszystkich plików wprowadzonych pomiędzy wersjami spolszczenia np. 00935D4BA3D44E9B.DLGE
{
"Language": "en",
"String": "//(0,5.539571)\\\\I have an update. A representative of the Crystal Dawn is in the Consulate Plaza marketplace.//(5.539571,35.53957)\\\\He will certainly have useful information. I suggest you locate him."
},
Brakuje plików:
00D066461D8978FD.DLGE
00E8819F3F5371BB.DLGE
00EF9208CB1B6C72.DLGE

Update 13
Dodano zaktualizowane pliki z najnowszej wersji spolszczenia.
https://www.mediafire.com/file/mppghy59 ... ).rar/file

artur20
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2023, o 02:39

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: artur20 » 28 lis 2023, o 22:13

To która wersja jest najnowsza 1.09 czy update 13 z ostatniego posta?

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 227
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: ArtekXDPL » 28 lis 2023, o 23:54

To która wersja jest najnowsza 1.09 czy update 13 z ostatniego posta?
1.09

Edit: Zależy co masz na myśli... obecnie to co ja robię oraz Triad to w sumie dwa osobne spolszczenia. Mi osobiscie samo tlumaczenie wychodzi kiepsko, wiec skupiłem się aby wam dostarczyć korekty do tłumaczenia dostarczanego przez Triad, no ale autor w swoich wydaniach nie uwzględnia mojej pracy. Tak więc aby nie poczuć że zmarnowałem czas robie updaty spolszczenia glównie pod siebie a to czy ktoś ich użyje to już jego osobista sprawa. Ja mam trochę problem z sobą bo głupie błędy w tłumaczeniu mnie irytują, jak np. brak kropki na końcu zdania to odrazu mi się nawet grać w grę odechciewa. Celuje w jakość a nie ilość. W wersji od Triad jest pewnie więcej przetłumaczone gdyż autor ma zapewne więcej czasu na rozrywkę niż edukację.

RadolSzczecin
Posty: 77
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: RadolSzczecin » 29 lis 2023, o 14:32

Dla dobra ogółu dobrze jakbyście połączyli siły bo by nie było małego zamieszania.
Teraz nie wiem za bardzo co , z czym i jak.
Skoro wersja Triad może być więcej przetłumaczona, to bez sensu nakładać pliki z mniejszą ilością przetłumaczonego tekstu.
Przecież w sumie chodzi o to by ogólnie projekt był jak najlepiej zrobiony.

Rozumiem też że Triad jest tutaj wiodącym autorem, może mieć swój system pracy itd..itd
Z tego co wnioskuje to ArtekXDPL mógłby by być tutaj (skoro wychwytuje mniejsze błędy) bardziej testerem technicznym i np. korygującym spolszczenie przed wydaniem kolejnej wersji.

Moglibyście połączyć siły, ale też rozumiem że nie każdemu taki system pracy pasuje.

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 227
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: ArtekXDPL » 29 lis 2023, o 23:05

Dla dobra ogółu dobrze jakbyście połączyli siły bo by nie było małego zamieszania.
Teraz nie wiem za bardzo co , z czym i jak.
Skoro wersja Triad może być więcej przetłumaczona, to bez sensu nakładać pliki z mniejszą ilością przetłumaczonego tekstu.
Przecież w sumie chodzi o to by ogólnie projekt był jak najlepiej zrobiony.

Rozumiem też że Triad jest tutaj wiodącym autorem, może mieć swój system pracy itd..itd
Z tego co wnioskuje to ArtekXDPL mógłby by być tutaj (skoro wychwytuje mniejsze błędy) bardziej testerem technicznym i np. korygującym spolszczenie przed wydaniem kolejnej wersji.

Moglibyście połączyć siły, ale też rozumiem że nie każdemu taki system pracy pasuje.
Jestem za połączeniem sił z Triad ale nawet jesli by sie zgodził to jak to zrobić technicznie? Poprzez dokumenty google?

Następny update od mnie w piątek, będą to drobne korekty tlumaczenia nieuchwytnych celów.

Można
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2022, o 01:11

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Można » 30 lis 2023, o 07:38

"jak to zrobić technicznie?"
Jakoś różni ludzie, z różnych części polski, są wstanie wspólnie stworzyć ambitne mody do różnych gier, więc jestem pewny że DA się to jakoś ogarnąć.
Bez połączenia sił Twoja robota pójdzie na daremne.

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 30 lis 2023, o 11:14

Powinienem udzielić krótkiego wyjaśnienia. Wersja spolszczenia 1.09 została wypuszczona, aby jak najszybciej uzupełnić zawartość dodaną między wersjami gry 3.140.0 a 3.170.1. Niestety udało mi się do tego usiąść dopiero w tym tygodniu, za co przepraszam.

Bardzo doceniam pracę Artka i nie chcę, żeby poszła ona na marne, dlatego zaraz po wypuszczeniu spolszczenia w wersji 1.09 zacząłem analizować wszystkie wprowadzone przez niego zmiany, dzięki czemu niektóre z nich trafiły do spolszczenia w wersji 1.10. Niestety Artek pracował na starych plikach, których zawartość od wersji 3.140.0 uległa zmianie (np. dodano nowe bronie i ubrania, nowe wyzwania, opcje w menu, w wyzwaniach Freelancera zamiast wyrażenia "Poziom Freelancera" twórcy zaczęli posługiwać się terminem "Poziom Prestiżu" itd.). Zalecam zatem korzystanie z oficjalnego tłumaczenia, do którego od wersji 1.10 wprowadzone zostaną niektóre ze zmian zaproponowanych przez Artka.

Bardzo doceniam pomoc społeczności - w końcu bez niej ten projekt dociągnąłby nawet do wersji 1.0 i mówię to bez żadnej przesady. Z tego też powodu napisałem do Artka - między innymi w celu ujednolicenia plików, nad którymi pracujemy, co zaowocuje znacznie łatwiejszym wprowadzaniem poprawek Artka do oficjalnego spolszczenia.

Jak już wspomniałem, na ten moment wszystkie pliki zmienione przez Artka zostały przejrzane, a część z jego zmian została wprowadzona do wersji 1.10. Nadal jednak walczę z crashem gry podczas wczytywania misji numer 4 z dodatku Szóstka z Sarajewa. Kiedy uda mi się ten błąd naprawić, wypuszczę spolszczenie w wersji 1.10. Doświadczenie podpowiada mi żebym tego nie pisał, ale chcę załatać ten problem jeszcze dziś.

Aktualizacja:
Nie udało mi się odtworzyć crasha korzystając ze spolszczenia w wersji v1.09 oraz v1.10 podczas ładowania filmiku / misji nr 4 z dodatku Szóstka z Sarajewa.

Można
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2022, o 01:11

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Można » 30 lis 2023, o 12:31

🥳🥳🥳
Świetnie, tak się cieszę że to słyszę.
Pisałem już o tym z ArtekXDPL, i już się obawiałem że będę misiał pobawić się w pośrednika między wami.
Co do zmian wprowadzonych przez Niego, napisałem Mu również jakie z jego zmian są na plus (większość), a jakie niekoniecznie, i myśle że Tobie Triad chodzi o te same rzeczy, co i mnie.
Poza tym pisałem jeszczę do ArtekXDPL w sprawie tego co powinno się dodać/poprawić/naprawić w spolszczeniu.

Przy okazji dzięki za wyróżnienie na stronie głównej ;D
(Tylko tyle że mój Nick jest trochę taki z czapy i bez sensu heh)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bax001 i 5 gości