[PC] Resident Evil 4 Remake

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Brave97
Posty: 12
Rejestracja: 28 lis 2023, o 14:29

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: Brave97 » 12 mar 2024, o 20:23

To przelej im na konto 1000 zł, w pierwszym poście masz link do ich PayPala. Zobaczymy, czy dzięki temu spolszczenie szybciej się ukaże. :)

sharik
Posty: 10
Rejestracja: 26 sty 2023, o 16:13

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: sharik » 12 mar 2024, o 23:04

To przelej im na konto 1000 zł, w pierwszym poście masz link do ich PayPala. Zobaczymy, czy dzięki temu spolszczenie szybciej się ukaże. :)
Przepraszam, nie zauważyłem.

mateo595
Posty: 10
Rejestracja: 22 lis 2018, o 18:02

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: mateo595 » 13 mar 2024, o 02:33

@Brave97
Tego nie wiemy czy jak uzbierało by się nawet 1000 zł czy spolszczenie ukazała by się szybciej pamiętajmy że to fani robią nie ludzie którzy są od lat w tłumaczeniach chociaż za RE8 wielki szacunek dla nich i każdy kto pobrał powinien zapłacić za ich pracę

@sharik
Może zorganizujmy zrzutkę dla autorów spolszczenia. Będzie to jakaś forma wynagrodzenia i może zmotywuje do pracy.
Ale twórcy udostępnili to za darmo więc to ich wola czy chcą zarobić na tym czy nie i wiem że nie zauważyłeś każdy ma prawo do przeoczenia :P


A teraz do wszystkich którzy narzekają to pamiętajcie nikt wam nic nie obiecał i grupa która to tłumaczy ma prawo nie dokończyć projektu wiadomo sprawy prywatne i nie macie prawa żądać od nich projektu na 100% bo zawsze może pójść coś nie tak i za przeproszeniem Dupa :P

@Viuys
Mam nadzieje że ukończycie projekt RE4 Remake i że zrobicie kolejne projekty z serii RE np RE Remake którego ograłem ale gdy napisałeś że planujecie przetłumaczyć poprzednie serie to wstrzymałem się od ogrywania 2 scenariusza i zagrania od nowa tylko z napisami PL i mam nadzieje że będziecie dalej działać coś w tym kierunku bo do RE8 zamierzam dopiero pod koniec roku zagrać i widziałem wasze spolszczenie i spodobało mi się bardzo oczywiście ode mnie dostaniecie wsparcie za RE8 gdy zakupie grę ale to niestety nastąpi pod prawie koniec roku bo takie fanaberie mam :P Chociaż myślałem że RE Remake będzie waszym pierwszym projektem a nie RE 4 Remake w którego nie grałem i w starszą wersję też nie to i tak trzymam za was kciuki że dacie radę a jeżeli jak ktoś tu na forum napisał że nie zamierzacie już tłumaczyć gier z serii RE gdy Capcom nie przetłumaczy następnej części to mam nadzieje że dojdzie do Projektu RE Remake :) a jeżeli nie dojdzie też do tego projektu no to cóż życzę tobie jak i ekipie zdrowia i wszystkiego dobrego A za serie RE zajmie się ktoś inny :)

paroc26930
Posty: 28
Rejestracja: 2 cze 2023, o 08:48

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: paroc26930 » 13 mar 2024, o 15:10

@Brave97
Tego nie wiemy czy jak uzbierało by się nawet 1000 zł czy spolszczenie ukazała by się szybciej pamiętajmy że to fani robią nie ludzie którzy są od lat w tłumaczeniach chociaż za RE8 wielki szacunek dla nich i każdy kto pobrał powinien zapłacić za ich pracę

@sharik
Może zorganizujmy zrzutkę dla autorów spolszczenia. Będzie to jakaś forma wynagrodzenia i może zmotywuje do pracy.
Ale twórcy udostępnili to za darmo więc to ich wola czy chcą zarobić na tym czy nie i wiem że nie zauważyłeś każdy ma prawo do przeoczenia :P


A teraz do wszystkich którzy narzekają to pamiętajcie nikt wam nic nie obiecał i grupa która to tłumaczy ma prawo nie dokończyć projektu wiadomo sprawy prywatne i nie macie prawa żądać od nich projektu na 100% bo zawsze może pójść coś nie tak i za przeproszeniem Dupa :P

@Viuys
Mam nadzieje że ukończycie projekt RE4 Remake i że zrobicie kolejne projekty z serii RE np RE Remake którego ograłem ale gdy napisałeś że planujecie przetłumaczyć poprzednie serie to wstrzymałem się od ogrywania 2 scenariusza i zagrania od nowa tylko z napisami PL i mam nadzieje że będziecie dalej działać coś w tym kierunku bo do RE8 zamierzam dopiero pod koniec roku zagrać i widziałem wasze spolszczenie i spodobało mi się bardzo oczywiście ode mnie dostaniecie wsparcie za RE8 gdy zakupie grę ale to niestety nastąpi pod prawie koniec roku bo takie fanaberie mam :P Chociaż myślałem że RE Remake będzie waszym pierwszym projektem a nie RE 4 Remake w którego nie grałem i w starszą wersję też nie to i tak trzymam za was kciuki że dacie radę a jeżeli jak ktoś tu na forum napisał że nie zamierzacie już tłumaczyć gier z serii RE gdy Capcom nie przetłumaczy następnej części to mam nadzieje że dojdzie do Projektu RE Remake :) a jeżeli nie dojdzie też do tego projektu no to cóż życzę tobie jak i ekipie zdrowia i wszystkiego dobrego A za serie RE zajmie się ktoś inny :)
Właściwie obiecali w pierwszym poście. Gdyby nikt nie obiecywał to ludzie by w kolko nie pytali o spolszczenie. Poza tym oficjalne ogłoszenie prac niejako "blokuje" inne ekipy, które mogłyby się spolszczenia podjąć. Także akurat wymagać maja prawo, zwłaszcza Ci, którzy przekazali darowiznę.

Osobiście pogodziłem się z tym, ze nic z tego nie będzie. Czekam na tryb VR i ogrywam :D

Brave97
Posty: 12
Rejestracja: 28 lis 2023, o 14:29

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: Brave97 » 13 mar 2024, o 16:53

Oni nikogo nie blokują, jak jakaś inna ekipa by chciała, to mogłaby już dawno stworzyć spolszczenie. Chociaż jest może trochę racji w tym, że gdyby ludzie z re-patriacja.pl nie tworzyli spolszczenia, to znalazłaby się inna grupa osób, które by je stworzyła, a tak jak panowie z re-patriacja są już pewnie bliżej niż dalej ukończenia spolszczenia, to innym nie chce się za to zabrać, bo po co, skoro zaraz spolszczenie zostanie wydane. xD

Zresztą pisałem o tym w poście na poprzedniej stronie, że gdyby Capcom ogłosił, że za 4 tygodnie wyda spolszczenie do RE4, to ludzie z re-patriacja pewnie by się zmobilizowali i wydali swoje spolszczenie przed Capcomem, żeby ich praca nie poszła na marne, ale to się nigdy nie stanie.

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: EvilDoom » 13 mar 2024, o 21:03

Nikt nikogo nie blokuje. Ktoś chce niech robi. Nie ma obowiązku wpłat, jak ktoś chce wesprzeć, może wesprzeć ale nie ma prawa niczego oczekiwać, bo to nie jest umowa, ani żafna zbiórka. Czy wydadzą i zrobią spolszczenie? Ich wolna wola. W każdej chwili mogą porzucić, olać lub sytuacja może ich zmusić do zaniechania projektu i nikt nie powinien mieć do nich pretensji, bo z nikim umowy nie podpisali, a poświęcają swój wolny czas. Już widzę te wszystkie grupy, które się biją o tworzenie spolszczenia za darmo w swoim wolnym czasie. Jeśli wam coś nie pasuje, pora nauczyć się języka, a nie zawracać dupy ludziom, którzy coś tworzą za darmo dla innych. Najgorszy sort użytkowników, to roszczeniowe dupki, które nic dla nikogo nie zrobiły, a mają tysiące skarg i zażaleń. Nie podoba się to można wyp... I przestańcie wypisywać swoje żałosne żale, bo nie da się tego czytać.

Brave97
Posty: 12
Rejestracja: 28 lis 2023, o 14:29

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: Brave97 » 13 mar 2024, o 22:45

Bardzo dobrze napisane i dlatego jeszcze raz powtórzę:

Twórcy spolszczenia przyjęli taką politykę, że nie informują o postępach w pracach nad spolszczeniem. Zapowiedzieli też, że gdyby mieli anulować spolszczenie, to o tym poinformują. Tak więc wszystkie dalsze pytania typu "kiedy spolszczenie" nie mają już naprawdę sensu.

Czy wy nie widzicie, że od blisko roku co jakiś czas ktoś tu zadaje pytanie "kiedy spolszczenie" i to nic nie daje, nie ma żadnego odzewu twórców? :D

Tak więc proponuję zaprzestanie pisania tego typu rzeczy w tym temacie. Tak jak wspomniałem wcześniej, może twórcy spolszczenia zrobią nam niespodziankę i wydadzą je 23 marca, w pierwszą rocznicę wydania gry. Jeżeli wtedy spolszczenie nie wyjdzie, to tak naprawdę nie wiadomo kiedy będzie i nie ma sensu już dłużej o to pytać.

paroc26930
Posty: 28
Rejestracja: 2 cze 2023, o 08:48

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: paroc26930 » 17 mar 2024, o 17:29

Macie pretensje do ludzi, ze piszą posty na forum? Wy się dobrze czujecie? xd
Poczytajcie sobie co to jest forum i do czego służy :D

Brave97
Posty: 12
Rejestracja: 28 lis 2023, o 14:29

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: Brave97 » 18 mar 2024, o 20:22

Nie mam pretensji do ludzi, że coś piszą na forum. Nawet wręcz odwrotnie, mam wrażenie, że niektórzy tutaj mają pretensję do twórców spolszczenia, że się ociągają z tłumaczeniem gry. :D

Mam tylko bekę z tego, że - tak jak napisałem wcześniej - twórcy spolszczenia już blisko rok konsekwentnie milczą na jego temat, pisanie tutaj jakichkolwiek pytań nie ma już najmniejszego sensu, a i tak za jakiś czas znajdzie się jakiś gość, który napisze w temacie pytanie typu "kiedy spolszczenie ?" lub "jaki jest stan prac na tłumaczeniem ?".

Każdy normalny człowiek widząc co się dzieje w tym temacie, wyciągnąłby wniosek, że zadawanie takich pytań nie ma już sensu, ale niektórzy nadal tego nie rozumieją. :)

bleble6300
Posty: 31
Rejestracja: 30 sie 2015, o 07:36

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: bleble6300 » 20 mar 2024, o 21:51

"kiedy spolszczenie?"


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości