[PC] Inversion

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Hikooo
Posty: 39
Rejestracja: 3 cze 2023, o 01:38

Re: [PC] Inversion

Postautor: Hikooo » 1 sty 2024, o 23:50

Informacja: dzisiaj została wydana wersja 1.2.0 spolszczenia. Postanowiłem jeszcze raz przejrzeć tekst i znalazłem parę rzeczy wymagających dopracowania.

SLU06
Posty: 14
Rejestracja: 24 mar 2022, o 17:59

Re: [PC] Inversion

Postautor: SLU06 » 3 sty 2024, o 16:51

właśnie ogrywam ten tytuł i spolszczenie świetne, czekam na binary domain bo też mam zamiar ograć i się zastanawiam czy się za to weźmiesz bo czekam tylko na twoje spolszczenie :)

Hikooo
Posty: 39
Rejestracja: 3 cze 2023, o 01:38

Re: [PC] Inversion

Postautor: Hikooo » 5 sty 2024, o 03:14

właśnie ogrywam ten tytuł i spolszczenie świetne, czekam na binary domain bo też mam zamiar ograć i się zastanawiam czy się za to weźmiesz bo czekam tylko na twoje spolszczenie :)
Dzięki, fajnie usłyszeć, że się podobało. A tak przy okazji to wypuściłem kolejną wersją spolszczenia. Wiem, że sporo tych aktualizacji, ale jak tylko coś zauważę, to od razu poprawiam.

A co do Binary Domain. To na 100% będzie.
Może wydam je pod koniec wakacji. Mam zamiar wykonać jeszcze z 1 lub 2 spolszczenia do tytułów, gdzie jest o wiele mniej tekstu. Do tego chcę to porządnie zrobić, porządniej od Inversion, żeby uniknąć tak wielu aktualizacji jak w przypadku Inversion. No i jest parę spraw technicznych w Binary Domain, które wymagają sporo kombinowania.

Hikooo
Posty: 39
Rejestracja: 3 cze 2023, o 01:38

Re: [PC] Inversion

Postautor: Hikooo » 25 kwie 2024, o 03:42

Informacja: dzisiaj została wydana wersja 1.3. spolszczenia. Wprowadza wiele zmian - więcej informacji w głównym wpisie.
Postanowiłem również opublikować nowy film przedstawiający aktualny stan spolszczenia. Link: https://www.youtube.com/watch?v=wCO4sdRCF-M


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości