Broken Sword The Shadow Of The Templars Spolszczenie

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
woord2012
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2018, o 17:59

Broken Sword The Shadow Of The Templars Spolszczenie

Postautor: woord2012 » 30 sie 2023, o 23:57

Broken Sword The Shadow Of The Templars

czy ktoś by mógł udostępnić spolszczenie filmików ale nie pod emulator Scummvm

gdyż gra działa prawidłowo na windws 10 ale spolszczenie filmów jest tylko pod emulator ja natomiast normalnie zainstalowałem grę i odpala jednak tekst jest tylko w grze nie ma w filmach bo format jest inny.

do samego emulatora nic nie mam ale jest kłopot z nową wersją po prostu nie wiadomo dlaczego nie znajduje folderu gry.
pisze że nie widzi katalogu gry chodzi po prostu o to że nowoczesna wersja emulator posiada lepsze opcje graficzne ogólnie to dawno nie było aktualizacji pod nowszą wersję emulatora.

I ostatnie pytanie czy to normalne że w filmach nie ma polskich znaków ? typu ą ę itp. próbowałem to zmienić w pliku tekstowym ale i tak nie wyświetla tych znaków jakieś pomysły jak zrobić aby była polska czcionka w filmach czy mógłby ktoś uaktualnić emulatora ? aby znajdował folder gry
albo chociaż udostępnić spolszczenie filmów pod wersję PC nie pod emulator , bo gra działa i jest na 2 płytach jednak nie potrafię spolszczyć filmów
bo są w innym formacie w SMK. może ktoś pomóc ? i dlaczego nowsza wersja emu nie działa tzw. chodzi o opcje graficzne w nowszej wersji jest ich więcej jednak nie widzi gry...

chcę zaznaczyć iż tekst w grze da się normalnie spolszczyć ale jest problem tylko z brakiem napisów w filmach w emulatorze no i emulator jest dość stary ma niewiele opcji grafiki nowoczesna wersja ma tego zdecydowanie więcej ale nie znajduje katalogu gry... stary emulator 1.8 wyświetla napisy ale brak polskiej czcionki w filmach, sama gra posiada polską czcionkę więc nie rozumiem, nawet menu ma polską czcionkę skoro gra działa normalnie ma ktoś może spolszczenie filmów pod PC ? jest to wersja na 2 płytach .

woord2012
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2018, o 17:59

Re: Broken Sword The Shadow Of The Templars Spolszczenie

Postautor: woord2012 » 31 sie 2023, o 23:05

czemu najnowsza wersja emulatora nie znajduje tej gry wygląda na to że emulator jest tylko pod angielską wersję ale jak tylko spolszczy sie grę gra nie działa tzw. występuje konflikt z plikami odpowiadającymi za język, bez sensu ten emulator jest on w polskim języku a ma problem ze znalezieniem katalogu gry

czy ktoś potrafi to zrobić aby najnowsza wersja emulatora znajdowała katalog gry z polską wersją gry broken sword ?


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość