Spolszczenie do RealRTCW

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
SneakiestDuke68
Posty: 94
Rejestracja: 16 cze 2019, o 13:24
Kontakt:

Re: Spolszczenie do RealRTCW

Postautor: SneakiestDuke68 » 24 mar 2024, o 14:47

Cześć!

Akurat zacząłem nadrabiać pierwszą część po angielsku, kiedy trafiłem na info o Twoim spolszczeniu. Zacząłem grę od nowa i cieszę się nią w pełni. Bardzo Ci dziękuję! Widziałem też, że przetłumaczyłeś kolejną grę, która chodzi za mną od dawna — Vietcong. Już czeka w kolejce, specjalnie zakupiłem fizyczne wydanie.

Bardzo dziękuję także za tłumaczenie do NOLF 2, który ukończyłem już jakiś czas temu.

Jako że widzę, iż mamy podobny gust do gier, to pozwolę sobie zaproponować parę tytułów wartych tłumaczenia:
Second Sight
Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy (gra była rozdawana w 2008 za darmo i mam instalator)
Tacoma (była rozdawana za darmo w 2019 w formie instalatora bez DRM)

Gdybyś potrzebował pomocy przy jakimś ciekawym projekcie, to możesz się do mnie zgłosić. Tłumaczę programy komputerowe i AV.

Pozdrawiam!
Cieszę się, z aktualnych prac to z znajomym robimy spolszczenie do pierwszego Soldier of Fortune. Jak chcesz mieć ze mną kontakt jak i z znajomym co też tłumaczy to napisz do mnie na priv to wyślę zaproszenie na kanał discord, jak masz.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości