Unreal Engine 5

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
MiroMIr
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2024, o 10:22

Unreal Engine 5

Postautor: MiroMIr » 22 lut 2024, o 10:24

Chciałbym przetłumaczyć grę Nightingale? Bo ten angielski jest tam skomplikowany.

Czy ktoś może pomóc jak ogarnąć temat abym mógł zacząć tłumaczyć tą grę?

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Unreal Engine 5

Postautor: ikskoks » 22 lut 2024, o 19:20

A z czym masz problem? Jakich programów próbowałeś użyć? Jakie błędy wyświetliły ci się na ekranie? Masz jakieś doświadczenie z tłumaczeniem innych gier?

MiroMIr
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2024, o 10:22

Re: Unreal Engine 5

Postautor: MiroMIr » 23 lut 2024, o 08:31

A z czym masz problem? Jakich programów próbowałeś użyć? Jakie błędy wyświetliły ci się na ekranie? Masz jakieś doświadczenie z tłumaczeniem innych gier?
Generalnie nie wiem jak zacząć, właśnie chciałbym w tym zakresie spróbować swoich sił. Zainstalowałem silnik unreal engine 5 z EPIC i nie wiem jak zacząć. Gdzie znaleźć pliki językowe. Chyba że to w innym programie. Generalnie szukałem poradników ale nigdzie nie wyjaśnia tego jak zaczytać pliki danej gry i jak je wyeksportować sobie do tłumaczenia i później wczytać ją z powrotem do danej gry.

Ps. Może to dla wielu ludzi z doświadczeniem nie problem ale dla mnie czarna magia, a poradniki w YT niczego nie wyjaśniają, tylko to jak przetłumaczyć własną grę a nie istniejącą z danym językiem na PL.


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości