[PC] Prototype

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
SilentShy
Posty: 12
Rejestracja: 18 lip 2011, o 22:22

Re: [PC] Prototype

Postautor: SilentShy » 26 sty 2012, o 16:41

Jak nie dzialaja? sprawdzilem i sa aktualne wiec...

FMV+WOI_PL.zip
download/file.php?id=208
scarexplorer10.zip
download/file.php?id=207
protoczcionka.zip
download/file.php?id=206

Awatar użytkownika
SilentShy
Posty: 12
Rejestracja: 18 lip 2011, o 22:22

Re: [PC] Prototype

Postautor: SilentShy » 19 lut 2012, o 12:44

usun swoj folder nis i wklei moj. http://uploaded.to/file/t84gzk1x

filmik: http://www.youtube.com/watch?v=d7fp-XLi ... e=youtu.be

info:

Jeśli masz wszystko (Pliki znajdują się na 1 stronie tematu) to robisz tak:

1.Programem ScarfaceExplorer rozpakuj pliki 00woi.rfc/01woi.rfc/02woi.rfc/03woi.rfc/art.rcf/movies.rcf

2.Każdy z plików wypakuj do głównego katalogu z grą (nie da się wypakować wszystkich na raz).

3.Usuń pliki z których wypakowywałeś (czyli 00woi.rfc/01woi.rfc/02woi.rfc/03woi.rfc/art.rcf/movies.rcf)

4.Z FMV+WOI_PL pliki z folderów zawartych w movies kopiujemy do Prototype/movies (kopiuj same pliki)

5.Ściągnięty plik "bat" skopiuj do folderu FMV+WOI_PL/woi node.Uruchom bat (utworzy ci się folder "aaa")
-Z folderu "aaa" zaznacz wszystkie pliki i skopiuj je do Prototype/movies/woi

6.Swoj folder nis usun i wklei moj.od 5;46 nie jest juz potrzebne (nis)

7.Plik "fe_textbible.p3d." (3 strona) wrzucamy do art/hud po czym kasujemy z niego fe_textbible.p3d.rz

8.Czcionkę znajdziemy na 7 stronie tematu.Od "brevoc". Wklejamy do art/hud.

Szyna_89
Posty: 1
Rejestracja: 2 lip 2010, o 19:28

Re: [PC] Prototype

Postautor: Szyna_89 » 14 kwie 2012, o 21:15

Siemka, obserwuje temat praktycznie od początku, ponieważ nic nie zapowiada pojawienia się pełnej instalki spolszczenia w formie instalatora, postanowiłem zainstalować wszystko po kolei tak jak jest to podane w tym temacie i filmiku zamieszczonym na youtube. Niestety spolszczenie nie działa (wersja od razora) przed każdym tekstem jest znak "$" np. napis na początku gry $PRESS_BUTTON_TO_START mogę podesłać ss jakby ktoś chciał.
help :)

OK działa, nie wypakowałem jednego pliku tylko wkleiłem, problem w tym ze spolszczony mam tylko pierwszy filmik a po grze wstępnej gdzie masz prawie wszystkie umiejętności wywala błąd i gra się wyłącza :(

Zigsu
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 18:55

Re: [PC] Prototype

Postautor: Zigsu » 26 kwie 2012, o 20:51

mam mały problem tzn jeden filmik fabularny od misji nie przetłumaczył mi się ;/ (jak na razie wszystkie poprzednie były polsku oraz te z sieci intryg również) ale kolejny od misji "The Wheels of Chance" już niestety nie ;/
i nie wiem dlaczego. Pliki z rozszerzeniem .p3d skopiowałem do gry oraz usunąłem te same tyle że z rozszerzeniem .rz (jedynych i drugich było po 39) . W folderze "nis" tylko tyle się robiło ?? 6 plików z folderów "FMV" również skopiowałem + 1 "0pl" też , nie wspominając od nadmienieniu wszystkich z "voi" (137 plików). Pliczek z czcionką oraz "fe_textbible.p3d" skopiowany a "fe_textbible.p3d.rz" usunięty.
W czym może być problem skoro poprzednie filmiki były w PL a tu raptownie jeden się nie przetłumaczył ??

darkatraz
Posty: 1
Rejestracja: 4 maja 2012, o 13:15

Re: [PC] Prototype

Postautor: darkatraz » 4 maja 2012, o 14:40

Witam.
Spolszczenie jest super. Czekam na teksty uliczne.

Jedyne co mnie irytuje to jak gram na padzie to zamiast odpowiedniej ikonki pokazuje mi się prostokąt i pełno białych kresek przechodzących przez cały monitor. Nie sprawdziłem czy dzieje się tak na klawie i myszce.

Brakuje jeszcze w menu głównym tego znaku "]". Zamiast np. "[Opcje]" jest "[Opcje".

Mam nadzieję, że ukończycie to spolszczenie. ;)

sirwhite1
Posty: 2
Rejestracja: 6 maja 2012, o 21:07

Re: [PC] Prototype

Postautor: sirwhite1 » 8 maja 2012, o 20:32

Witam,

mam pytanko/problem. Wydaje mi się, że wszystko zrobiłem wg instrukcji. Mam polskie napisy, gra odpala itd. Problem pojawia się, gdy chcę zacząć misję. 2,3,..,7 Podchodzę do tej 'grawitacyjnej rury' wciskam PPM i mam na ekranie na czerwonym tle 'wczytywanie' --> w wersji ang. tutaj leciał film. I mogę sobie czekać i czekać. Na entery itp. 0 reakcji. Dzieje się to z folderem nis jak i bez niego. W czym tkwi problem ? W /movies ? ale tam nic nie było skomplikowanego; /

Zigsu
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 18:55

Re: [PC] Prototype

Postautor: Zigsu » 8 maja 2012, o 20:49

Łapka w górę za spolszczenie ale muszę stwierdzić, że nie wszystko jest w PL - chodzi mi filmiki z głównych misji (jak na razie znalazłem takich 3 albo 4 już nie pamiętam) oraz 2 filmiki z sieci intryg (a mam jak do tej pory wszystkie - około 62% całości).

Awatar użytkownika
SilentShy
Posty: 12
Rejestracja: 18 lip 2011, o 22:22

Re: [PC] Prototype

Postautor: SilentShy » 9 maja 2012, o 13:06

Witam,

mam pytanko/problem. Wydaje mi się, że wszystko zrobiłem wg instrukcji. Mam polskie napisy, gra odpala itd. Problem pojawia się, gdy chcę zacząć misję. 2,3,..,7 Podchodzę do tej 'grawitacyjnej rury' wciskam PPM i mam na ekranie na czerwonym tle 'wczytywanie' --> w wersji ang. tutaj leciał film. I mogę sobie czekać i czekać. Na entery itp. 0 reakcji. Dzieje się to z folderem nis jak i bez niego. W czym tkwi problem ? W /movies ? ale tam nic nie było skomplikowanego; /
to nie jest misja z doktorkiem? jesli tak to musisz przejsc na angielskiej wersji a potem zainstalowac jeszcze raz.
Zigus- Niestety;/

sirwhite1
Posty: 2
Rejestracja: 6 maja 2012, o 21:07

Re: [PC] Prototype

Postautor: sirwhite1 » 9 maja 2012, o 19:55

przy każdej misji się tak dzieje. Tzn. zacząłem grać od nowa i zaraz po tym intro (tam gdzie bohater ma chyba wszystkie super moce. Do 2ej misji już nie weszło.

lukasgg5
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2012, o 11:35

Re: [PC] Prototype

Postautor: lukasgg5 » 29 maja 2012, o 14:38

Screeny z testu gry. Wszystko działa.
mi nie działa spolszczenie

-- 29 maja 2012, o 16:50 --

już działa ale mi nie wczyta 3 misji


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości