[PSP] [PC] [PS2] Manhunt 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Draggster1910
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2011, o 12:24

Re: [PSP] [PC] [PS2] Manhunt 2

Postautor: Draggster1910 » 21 sty 2011, o 17:35

Aha, rozumiem, dzięki wielkie za informacje. :D Pozdrawiam

ExGamer
Posty: 38
Rejestracja: 9 paź 2010, o 15:38
Grupa: Wolny strzelec
Kontakt:

Re: [PSP] [PC] [PS2] Manhunt 2

Postautor: ExGamer » 21 sie 2011, o 12:12

Witam.

Pobrałem polonizacje do Manhunta na PS2, są tam 3 foldery:
Global
Levels
Movies

I w readme pisze, żeby pliki wymienić z tymi w obrazie. JEdnak problem jest następujący - jak to zrobić? Wybaczcie mi n00bizm, ale nie doszukałem się instrukcji krok po kroku, a miło byłoby odświeżyć PS2 po przejściu FFXII PL. :D Jeśli pytanie było to sory nei widziałem...

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [PSP] [PC] [PS2] Manhunt 2

Postautor: bemberg » 21 sie 2011, o 12:16

No proszę, na twoim świetnym warezowym forum nie piszą takich podstawowych rzeczy? Myślać logicznie - potrzebny ci będzie program, który otworzy iso. Nie jestem pewien, ale można to zrobić nawet WinRarem.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

ExGamer
Posty: 38
Rejestracja: 9 paź 2010, o 15:38
Grupa: Wolny strzelec
Kontakt:

Re: [PSP] [PC] [PS2] Manhunt 2

Postautor: ExGamer » 21 sie 2011, o 12:20

@bem daruj sobie. :) Nikt nie mówił, że forum jest świetne. Być może i warezowe, ale lubię tam prowadzić rozmowy bo nikt mnie nie zbeszta jak tutaj. Lubię je i tyle.

Ale w każdym razie dzięki za pomoc. Może kiedyś GPP nie będzie tak nieprzystępne dla n00bów (czyli m.in mówię a raczej piszę o mnie).

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PSP] [PC] [PS2] Manhunt 2

Postautor: Berion » 21 sie 2011, o 12:51

Pewnie dlatego nie ma bo to nie jest tutorial o podmianie plików w obrazie tylko zwyczajne readme do projektu. ;P

Nie interesuje mnie ta gra, także łaty też nie ściągałem i nie wiem w jakiej jest formie - dlaczego autor nie zrobił dla PS2 łaty porównawczej? Rozmiary plików? Skoro patch jest w formie gołych plików/folderów do podmiany to sugeruje to brak zabezpieczenia (lub bypassowane) w postaci sprawdzania LBA plików. Także wystarczy podmienić czymkolwiek co obsługuje *.iso, a więc praktycznie dowolny manager obrazów, dobry jest np. UltraISO, możesz też rozebrać ten obraz, podmienić dane i zbudować nowy.
~ Primum non nocere ~

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSP] [PC] [PS2] Manhunt 2

Postautor: Manuel Czaszka » 21 sie 2011, o 13:02

Ale w każdym razie dzięki za pomoc. Może kiedyś GPP nie będzie tak nieprzystępne dla n00bów (czyli m.in mówię a raczej piszę o mnie).
Dla n00bów - pomoc się zawsze znajdzie. Dla leni - z tym już gorzej. Temat edycji plików ISO jest obecny w sieci od wielu, wielu lat. Znalezienie informacji na ten temat to jakieś 20 sekund w Google. Na każdej stronie z free i sharewarem znajdziesz tuzin takich programów. http://www.google.pl/search?sourceid=ch ... C3%B3w+iso. O ironio, gdybyś poszukał najpierw, to grałbyś po polsku już dawno temu. A tak, piszesz na forum, czekasz na odpowiedź, a potem zgrywasz męczennika skrzywdzonego przez los.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

ExGamer
Posty: 38
Rejestracja: 9 paź 2010, o 15:38
Grupa: Wolny strzelec
Kontakt:

Re: [PSP] [PC] [PS2] Manhunt 2

Postautor: ExGamer » 21 sie 2011, o 17:10

MC ok. Więc jestem leniem, bo oczekuję, że spolszczenie, które pobiorę będzie takie jak to do FFXII. Czyli wszystko wytłumaczone co i jak. Niemal automatyczne. Nie chciałem grać dawno temu, gdyż odkurzyłem PS2 dopiero po wyjściu łatki do Finala. :D

kratos
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2011, o 21:27
Kontakt:

Re: [PSP] [PC] [PS2] Manhunt 2

Postautor: kratos » 26 cze 2013, o 11:15

Witam. Zainteresowało mnie to tłumaczenie, ale po przejrzeniu tutaj wszystkich postów i kilku stron w googlach trafiam na ślepe zaułki i nie mogę znaleźć tego tłumaczenia (interesuje mnie wersja PS2). Blog autora nieczynny, linka do tej gry w waszej pobieralni nie widzę. Znalazłem nową stronę autora, ale widzę tam tylko wzmianki o wersji na PC - http://www.bartledooinpolish.com/ .

-- 7 lip 2013, o 13:25 --

Temat chyba można wyrzucić, bo autorzy nie tylko nie wydali spolszczenia na PS2/PSP (wydali niedokończone, ale jednak się go wypierają), ale i wyzywają od złodziei ludzi, którzy pobrali to niedokończone spolszczenie. Nie wspomnę już o podejściu do ludzi, które delikatnie mówiąc nie jest profesjonalne.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości