[J2ME] Final Fantasy

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
Hon'yaku
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2010, o 20:12

[J2ME] Final Fantasy

Postautor: Hon'yaku » 28 wrz 2010, o 11:51

Siema ludzie. Ostatnio dorwałem Final Fantasy firmy NAMCO w wersji na telefony komórkowe. Chciałbym spróbować spolszczyć tą wersję. I tu się zaczyna mój problem. Ściągnąłem programy typu MobiPL itp. jakie wymieniliście w artykułach na portalu, ale wygląda na to, że tekst jest rozmieszczony w wielu plikach i chyba zakodowany(pliki PACK). Co o sądzicie o tym i ogólnie o chęci spolszczenia FF w J2ME?

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [J2ME] Final Fantasy

Postautor: Manuel Czaszka » 28 wrz 2010, o 12:00

Pomysł jak najbardziej dobry - każde spolszczenie jest mile widziane. Co do plików - ciężko coś powiedzieć na niewidziane.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Shorty
Posty: 170
Rejestracja: 12 sie 2010, o 22:52
Grupa: Samotny wilk
Kontakt:

Re: [J2ME] Final Fantasy

Postautor: Shorty » 28 wrz 2010, o 19:08

Jedyne co wiem to to, że żaden zwykły program, który już istnieje (może oprócz hexedytorów) nie otworzy tych plików. Wiem, bo kiedyś też próbowałem tłumaczyć. Ktoś musiałby napisać ci jakiś program.
"Jak dobrze wiesz szaleństwo jest jak grawitacja. Wystarczy lekko pchnąć... "
~Joker


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość