Texel

O nas.
Awatar użytkownika
Texel
Posty: 50
Rejestracja: 21 lut 2011, o 15:24
Grupa: Grupa Emerald
Kontakt:

Texel

Postautor: Texel » 21 lut 2011, o 18:53

Skoro już się tutaj zarejestrowałem, to myślę, że należałoby napisać o sobie parę słów.

Może podaruję sobie rozpisywanie się na temat swojej historii itd., powiem tylko, że nazywam się Krzysiek, mam 14 lat (proszę mnie nie lekceważyć z tego powodu) i interesuję się m.in. serią gier GTA, dobrą książką i dobrym filmem.

Oprócz tego, od przeszło 2 lat jestem administratorem na tej stronie - http://pl.gta.wikia.com/wiki/ - ale to można pominąć.

Jak na razie, przetłumaczyłem dodatek do dodatku do GTA1 - London, 1961. Jeśli Rosjanie dadzą czcionki do LCS - poprawię tłumaczenie tej gry. Może zająłbym się też GTA2, bo jakość jego spolszczenia jest, delikatnie mówiąc, mierna (np. "obrzygane rzygi" - o mało z krzesła nie spadłem).

Myślę, że nie będę się już bardziej rozpisywał - witam wszystkich na forum!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Texel

Postautor: Manuel Czaszka » 21 lut 2011, o 21:53

Wymieniliśmy już posta, ale niech to będzie oficjalne powitanie^^

Dobrze, że postanowiłeś ogłosić projekt, na pewno znajdą się osoby, które chętnie zagrają. Mam nadzieję, że plany poprawy spolszczeń zakończą się powodzeniem. Zapraszam też do zainteresowania się innymi grami - może coś wpadnie Ci w oko.

Pozdrawiam
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Texel

Postautor: Norek » 21 lut 2011, o 22:54

Również witam na forum, mam nadzieję, że będziesz zaglądał do nas regularnie i uczestniczył w dyskusjach w shoutboksie :D

Jeśli jednak chcesz, możesz napisać o sobie coś więcej - gdzie uczyłeś się angielskiego, czy sam grzebiesz przy technikaliach gier, itd.

Pozdrawiam :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości