[PSX] Digimon World 2003

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
bananowaty
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2011, o 12:39

[PSX] Digimon World 2003

Postautor: bananowaty » 25 lut 2011, o 12:45

Witam Was !
Przejdę od razu do sedna sprawy. Ostatnio napadła mnie chęć powrotu do mojej ulubionej gry na psx mianowicie Digimon World 2003. Niestety gra po angielsku nie dostarcza za dużej przyjemności. Chciałbym poprosić Was o spolszczenie lub o pomoc przy tworzeniu owego spolszczenia.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PSX] Digimon World 2003

Postautor: Norek » 25 lut 2011, o 12:58

Hejka :)

Ze stworzeniem spolszczenia może być ciężko - nie wiem, czy ktoś chciałby poświęcić swój czas na ten tytuł (domyślam się, że nie jest to pozycja wysokich lotów). Jak z kolei wyobrażasz sobie pomoc przy powstawaniu spolszczenia?
Stworzenie narzędzi? Pomaganie przy tłumaczeniu (korekty, itd.)?
Jak dużo ten tytuł ma tekstu?
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

bananowaty
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2011, o 12:39

Re: [PSX] Digimon World 2003

Postautor: bananowaty » 25 lut 2011, o 13:14

Więc dialogów jest dość dużo, a gra miła dla oka (jak na tamte czasy). Pomoc wyobrażam sobie tak:
(znaczy nie wiem w sumie jak) hmm... Przed chwilą bawiłem się w HexEditor Neo próbowałem coś pozmieniać w innej grze mianowicie Asterix & Obelix The Gallic War tam jest znacznie mniej skomplikowanych tekstów, np. Romans attacking i podobne. Ale jak cos podmieniłem to nie było widać tego w grze. W sumie to nawet nie jestem pewien, czy podmieniałem odpowienie zdania.

[EDIT]
Sory za spam ale po godzinie szukania po internecie, po wielu próbach zrobienia czegoś w HEX EDITOR nic mi nie wychodzi. Więc rzucam tą robotę. Jak znajdzie sie ktoś chętny i zrobi spolszczenie będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam forumowiczów!

Forumowicze również pozdrawiają :) - N.


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość