Back to the Future: The Game w całości po polsku!

Naszym zdaniem jeśli już zmieniać czas na zimowy, czemu nie zrobić tego z klasą? Tego samego zdania był mziab, który postanowił przeprowadzić dziś swój własny eksperyment czasoprzestrzenny… wydając kompletne spolszczenie wszystkich odcinków Back to the Future: The Game!

Jest niedziela rano, 30 października 2016, godzina 14:00. Ta data na długo zapadnie w pamięci fanom Powrotu do przyszłości, gdyż od dzisiejszego dnia mogą nacieszyć się wielogodzinną rozgrywką w tę epizodyczną przygodówkę od Telltale Games w całości po polsku!

Będac zagorzałym fanem serii Powrót do przyszłości, mziab zwyczajnie nie mógł odmówić sobie przyjemności pracy nad tłumaczeniem opartej na niej gry. Stąd przez ostatnie miesiące pracował po cichu, starając się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Nie był przy tym sam. W realizacji projektu wsparli go: Izabela „Izzie” Wołodźko (korekta, konsultacja merytoryczna, testy), Patrycja „dinosaur” Polowczyk (konsultacja, merytoryczna, testy), Norek (testy, wsparcie moralne), cienislaw (narzędzia, instalator), Lacrimael (grafiki), Patryk Górski (grafiki) i MarkosBoss (grafiki).

20161029183545_1

Instalator spolszczenia (dopasowany do wersji gry dostępnych na platformach Steam, GOG, Humble Store oraz w sklepie Telltale Games) obejmujący wszystkie pięć odcinków jest już dostępny na stronie autora oraz w naszej Pobieralni.

Bawcie się więc dobrze, grając w Back to the Future: The Game po polsku!

Premiery

O autorze

Izzie

Tłumaczka, korektorka, testerka.