Batman The telltale Series

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
kredik
Posty: 4
Rejestracja: 4 mar 2022, o 17:05

Batman The telltale Series

Postautor: kredik » 25 lip 2023, o 21:04

WITAM
Podjąłem się wyzwania zrobienia spolszczenia do gry batmana od telltale, na razie rozpocząłem projekt (w planach mam jeszcze spolszczyć drugą część),trochę mi to zajmie, dzisiaj skończyłem polonizacje menu głównego, ale myśle że podołam. Jakby ktoś chciał śledzić prace nad spolszczeniem na bieżąco zapraszam na mój serwer discord https://discord.gg/DWGE2ScTbB

do usłyszenia !

NieMamPomysłuNaNazwe
Posty: 65
Rejestracja: 1 maja 2020, o 13:49

Re: Batman The telltale Series

Postautor: NieMamPomysłuNaNazwe » 25 lip 2023, o 21:46

Po co zaczynasz od nowa? Nie lepiej zrobić od razu spolszczenia do odcinka drugiego, skoro pierwszy już przetłumaczony?
viewtopic.php?t=3033

kredik
Posty: 4
Rejestracja: 4 mar 2022, o 17:05

Re: Batman The telltale Series

Postautor: kredik » 25 lip 2023, o 21:53

Spolszczenie jest objęte prawami.Zresztą mi to nie przeszkadza, bo muszę znać kontekst niektórych wypowiedzi.

NieMamPomysłuNaNazwe
Posty: 65
Rejestracja: 1 maja 2020, o 13:49

Re: Batman The telltale Series

Postautor: NieMamPomysłuNaNazwe » 25 lip 2023, o 22:00

To możesz się zapytać na tamtym poście czy możesz dodać ich spolszczenie do swojego. Oraz wciąż, możesz po prostu spolszczyć pozostałe odcinki, dodając że twoje spolszczenie wymaga tego do odcinka pierwszego które już istnieje, nie będziesz tak łamał żadnych praw jak ci to tak przeskadza.

kredik
Posty: 4
Rejestracja: 4 mar 2022, o 17:05

Re: Batman The telltale Series

Postautor: kredik » 25 gru 2023, o 18:36

Witam
z przyjemnością mówie że epizody 1-3 zostały przetłumaczone (4 epizod jest przed korektą). Prace idą bardzo dobrze, po jedynce będe tłumaczyć część 2, jeśli ktoś chce śledzić spolszczenie zapraszam na mój discord https://discord.gg/DWGE2ScTbB


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości